• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - wojbra1

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Brabusy bardzo fajne i szczegółowo zrobione. Podobają się. Audi natomiast z tymi gołymi światłami tylnymi tak sobie mi się podoba.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Gratulacje pięknej kolekcji składającej się z Audi.
Brabus Klasy S pierwsza klasa, ale najbardziej podoba mi się sceneria fotek.
Czarny kolor dodaje mu drapieżności, felgi również prezentują się zacnie.
Fajny numer niski masz z edycji limitowanej.
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
Po przerwie znowu nowe modele, tym razem jeden który już uzupełnił całą kolekcję A8, dokupował będę jeszcze pewnie, ale teraz już są wszystkie z V8.

Audi A8 D2, ten wygląda trochę dziwnie, ale może to tylko taki egzemplarz.
Tu konkurencja z dawnych lat.























 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kolejne świetne modele w Twojej kolekcji. Audi wygląda bardzo dobrze. Ja tam bym nie miał się do czego doczepić. Mercedesy też wyglądają świetnie. Brabus cabrio bardzi fajny, ale najbardziej mi się podoba fotka z trzema generacjami Mercedesów. Terenowy idealnie pasuje do tego lasu. Piękny pokaz. (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Kolejne wystrzałowe modele zajechały po dłuższej przerwie. Pewnie sprowadzone i długo wyszukiwane zza sąsiedniej
zachodniej granicy ;) Audi A8 wygląda zadowalająco, pomimo, że to nie najnowsza modelarska konstrukcja. Bardzo
ciekawe zestawienie jego konkurentów. Widać, która marka przewodzi prym w lekkości, a która od zawsze w ociężałej
wadze ;) Ciemny kolor Audi i duże wyraziste felgo mówią same, co ten model potrafi, również w skali 1/87. Mercedes G
jak zawsze przykuwa wzrok do swego kanciastego legendarnego nadwozia. Niestety w tak pięknym modelu nie są na miejscu
chromowane przednie światła. Legendarne kierunkowskazy ładnie zrobili, to mogli i się bardziej postarać w przednich światłach.
Reszta detali w wiecznie młodym staruszku stoi na bardzo wysokim poziomie, szczególnie koło zapasowe, umieszczone na tylnej
klapie bardzo ładnie zostało ubrane w pokrowiec z logo producenta luksusowych samochodów ze Stuttgartu. Nawiązując do świetności
topowych i legendarnych modeli z gwiazdą na masce, nie należy zapominać o Klasie S, która w każdej odmianie ma coś rewolucyjnego
w technologii. Ta ostania jest rewelacyjna i nie jest już taka opuchnięta jak jej poprzednicy. Prezentowana miniaturka najnowszej S-ki,
którą wyprodukowała herpa ma wszystko co potrzebuje prawdziwy model w skali 1/87. Jest piękna, dopracowana i nie tak droga jak oryginał ;)
Czarny lakier bardzo dobrze podkreśla dynamiczna linię oraz wszystkie chromowane ozdoby nadwozia. Szkoda, że nie pokazałeś jej w innych ujęciach.
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
Prezentowana miniaturka najnowszej S-ki,
którą wyprodukowała herpa ma wszystko co potrzebuje prawdziwy model w skali 1/87. Jest piękna, dopracowana i nie tak droga jak oryginał ;) Szkoda, że nie pokazałeś jej w innych ujęciach.
Cena jak na skalę 1:87 jest bardzo duża i nawet za bardzo jak na to co oferuje, no ale limitowana jest to jest akurat całkiem niezłe. Za mniej kupiłem Ferrari F40 LM które jest zrobione lepiej. Zdjęcia S class są wyżej.
 

Podobne wątki