• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Cześć, na tym forum jestem nowy, ale pewnie mnie niektórzy pamiętają z innego forum. Chciałbym pokaza moją kolekcję, w miarę różnorodna jest, ale i tak ma przewagę 4 obręczy. Zatem zapraszam do oglądania.

Audi A8 Driving Expierience







 
M

Maverick

Gość
#2
Witam Cię Wojbra1 na forum i mam nadzieję, że od teraz to będzie twoje stałe miejsce prezentacji swojej kolekcji. A co do modelu to uważam, że jest bardzo dokładnie i szczegółowo wykonany i bardzo mi się podoba. Życzył bym sobie aby każdy model w tej skali był w takiej jakości produkowany.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#3
Witamy Władcę Pierścieni na "ziemiach odzyskanych". Czyli powolutku stara gwardia się kompletuje(y).
A8 zarówno w 1:1 jak i 1:87 klasa sama w sobie. Tak 3maj :).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#5
Witamy na nowej platformie.:)
A8 jak zwykle, wygląda wspaniale i wykonane jest dobrze z dbałością o szczegóły. Piękny model.
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#8
Powoli chyba tu będzie coraz więcej tych z poprzedniego imperium, widzę tu warunki do odnowienia doskonałe i trzeba tylko zadbać o to.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#11
Bardzo lubię takie mini dioramki do prezentacji modeli. Sam MB wygląda fajnie, a otoczenie dodaje mu uroku. Widzę, że wykonanie też na wysokim poziomie. Bardzo ciekawy model.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.359 108 2
#14
Mercedes bardzo fajny dioramka po małych przeróbkach też może być.:)
Ciekawi mnie tylko czy jest to rzeczywiście limitowana seria bo na ebay jest ich bardzo dużo.:)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#15
Miło oglądać wyraźne zdjęcia, tym bardziej, że Audi jest moją ulubioną marką z którą niestety musiałem się rozstać boleśnie, po tym jak mi sprzątneli auto spod bloku.
Ale nie ma tego złego, auta nie odzyskałem, to przynajmniej w moim aucie bije serce Audi, choć skóra obca :p
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#16
Teraz już będę modele tu pokazywał regularnie, czyli często, a że jest tu trochę ludzi którzy ich w ogóle nie widzieli to jest większa motywacja. Tak myślę, że stara gwardia powoli przycumowuje do tego portu. Prezentacja którą dziś będzie to Audi A4 które miało wypadek:D naprawi się jeszcze.



















 
M

Maverick

Gość
#17
No to sie cieszę, że i Ty tu "zacumowaleś", i mam nadzieję, że na stale :) Wiem, ze masz sporą kolekcję i bedzie co ogladać w tym temacie na pewno.
Audi widać po dość sporych przejściach bo jak widać przed tym wypadkiem już byla "trafiona" wcześniej przynajmniej raz. Najfajniejsze zdjęcie to te "na drzewie".(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#19
Najlepiej to wygląda rozbity na tym drzewie. Tylko rzeczywiście, przy odciętym dachu powinni być jeszcze obecni strażacy.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#20
Audi doskonale wkomponowane w drzewo. Jeszcze jakis ludzik w srodku bez przytomności i jak Irokez podpowiada ekipa sanitariuszy i strażaków. Destrkcja udana w 100%.
 

Podobne wątki