• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe -tomek458

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#4
Stara Multipla wygląda bardzo dobrze. Popieram Marcina, na tej dioramie lepiej wyglądałby bez podstawki, tak jak pozostałe samochody w tle. Jak na podstawce, lub w pudełku to bez tła i wtedy wygląda dobrze.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#10
Ciekawy model, tylko trochę ten lakier mi nie pasuje. Niektóre metaliki nie specjalnie się prezentują na tak małych modelach, zbyt duże ziarno widać.
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#11
Multipla w ciekawym zestawie kolorystycznym, Swift też ciekawe, Audi fajny model, tylko ten nieszczęsny lakier trochę psuje ogólną ocenę modelu.
Niestety nie masz na to wpływu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#19
Panda to już klasyk pełną gębą , tez mam i bardzo mi się podoba i muszę w swoim spody lamp na srebrno zrobić, bo to słaby element tego pojazdu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#20
Stara dobra Panda. Tak jak Marcin napisał, to klasyk pełną gębą, no i w sumie rzadko widywany w naszej skali.
 

Podobne wątki