• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe -tomek458

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Proponuję wizytę u lekarza, bo choroba "Smart" zaczyna się rozwijać bardzo szybko:D.
Fajnie wyglądają te szkraby, najciekawszy ten ze szklanym dachem.Gratuluję zakupów(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.922 386 20
Wow... To i sportowiec u Ciebie w kolekcji zagościł. Gratuluję. Piękny model z tej sportowej wersji Alfy. Podoba się.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.922 386 20
Trabancik fajnie wygląda w każdym kolorze, a ten to widzę, że rodzaj unikatu targowego.
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ten Traban jest super, kiedyś jak mieszkałem na osiedlu to sąsiad miał takiego zielonego i zawsze pod blokiem trzymał ;) Pamiętam jak się jarałem jak kupiłem w zabawkowym takiego niebieskiego mat resoraka - a ten ma za to ciekawy kolor, powiem szczerze, nie spotkałem się z takim nigdy, zawsze miałem wrażenie że robili je w zieleni, niebieskim i beżu :ROFL:
 

Podobne wątki