• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Szifo

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#21
Po wojsku pracowałem w firmie budowlanej jeździłem tam Starem, ale były tam też Barkasy i to kilka sztuk i odmian .
Uwierz mi że woziłem takim skrzyniowcem betoniarki deski i tym podobne rzeczy , oczywiście też była tam wersja osobowa którą dowoziłem codziennie ludzi na plac budowy.
Ja natomiast z kolegą woziliśmy skrzyniowcem złom 1,5 tony brał bez gadania.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#28
Piękne modele. Łada i Wartburg to piękne wykonanie Brekiny, Herpowski Gaz też świetny, a UAZ może nie do końca idealny, ale jest w naszej skali i to jest fajne.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#31
Wysyp, że ho ho(y) . Jeśli chodzi o faworytów...hmmm... wszystkie mi się podobają, do pełni szczęścia brakuje tylko grupowej fotki :rolleyes:.
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.272 2 0
#32
Wysyp, że ho ho(y) . Jeśli chodzi o faworytów...hmmm... wszystkie mi się podobają, do pełni szczęścia brakuje tylko grupowej fotki :rolleyes:.
Grupowa kiedyś fotka powstanie ,będzie napewno przed bazą na parkingu makiety którą obecnie buduje.[DOUBLEPOST=1364546444][/DOUBLEPOST]
Piękne modele,popracowałbym tylko trochę nad jakością fotek.
Popracuje:niepewny: modele widać to nie prezętacja dioramy :).Tak na serio , skupiłem się na modelach a nie na tle.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#37
Maluszek to kawał historii polskiej motoryzacji. Pięknie wykonany. Tu Brekina-Drumer wykonała swoją robotę bardzo dobrze.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#40
Renóweczka fajny model, choć bardziej tu by pasowała Dacia. Nie wiem czy ten model ma napis i znaczek Renault, ale jak nie to śmiało można go nazywać Dacia.
Barkas bardzo klimatyczny i całkiem fajnie prezentuje się na Twojej rampie kolejowej. Szkoda, że Brekina nie robi modeli polskich samochodów z tego okresu.
Cieszył bym się bardzo, jakby Brekina zrobiła parę modeli polskich samochodów takich jak Żuk, Nysa, no i oczywiście osobówki z tamtego okresu.
Pomarzyć dobra rzecz...:)
 

Podobne wątki