• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Szifo

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Trabancik dziś. Podoba mi się bo jest on taki pospolity a Gwiazda to już klasa wyższa mimo iż obydwa modele są na bardzo wysokim poziomie. (y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#4
Mietek w fantastycznym kolorze (y) Mialem takiego w 1:1 w dokladnie takim kolorze. Trabi równie fajny i pasujący doskonale do klimatu PRLu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#18
W tej scenerii wygląda idealnie , to jeszcze musisz pomyśleć nad wersją z paką, a na pace taczka, dechy i worek cementu.;)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#19
Barkasy fajne , brekina robi od pewnego czasu same rewelacyjne miniaturki widać inne podejście ( ciekawe czy to już wszystko made in china ) .
A co do barkasów to u mnie gościu miał unikatową wersję do dopel kabinę i długą na 4,5 metra pakę a całość była na 3 osiach . Kiedyś jeszcze widziałem, że jeszcze stał ale nie wiem co się z nim stało , pewnie przez wagę przeszedł i jakieś nowe życie ( żyletki ).
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.272 2 0
#20
W tej scenerii wygląda idealnie , to jeszcze musisz pomyśleć nad wersją z paką, a na pace taczka, dechy i worek cementu.;)
Po wojsku pracowałem w firmie budowlanej jeździłem tam Starem, ale były tam też Barkasy i to kilka sztuk i odmian .
Uwierz mi że woziłem takim skrzyniowcem betoniarki deski i tym podobne rzeczy , oczywiście też była tam wersja osobowa którą dowoziłem codziennie ludzi na plac budowy.
 

Podobne wątki