• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Szczypior6192

OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Tu się z Tobą Seba nie zgodzę. Według mnie jest to samochód idealny pod każdym względem. Jego nieprzeciętny wygląd, gabaryty, wysoki komfort jazdy i wiele innych pozytywów sprawiają, że gdybym tylko miał tyle pieniędzy żeby ja kupić, kupiłbym od razu, na razie muszę się cieszyć modelem :D Ale w pełni szanuję twoje zdanie, każdy ma inne upodobania.
 
M

Maverick

Gość
#24
No i ja się z Sebą też nie zgodzę bo mi się to auto bardzo podoba mimo, ze jestem "mercfanem". Model natomisat pozostawia jakiś niedosyt w porównaiu z orginalem ale i tak jest fajny.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#32
A od kiedy to Sprinter jest osobówką i to w wersji dostawczej? :D Fajny ma kolorek a tablice dodają mu realizmu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#40
No tak, Brekina robi lepsze, Starmada jeszcze dokładniejsze, ale ten, dzięki tablicom wygląda całkiem dobrze. Z tego co widzę to chyba metalowy odlew. Pasuje mi to na Buba, lub Schuco. (a może się mylę :podstepny:)
 

Podobne wątki