• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Sportowe i Luksusowe - PabloRSX

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#47
Najciekawsze to japońskie modele szczególnie Mazda 323F ..jedynie co to mogła by być w innym kolorze..
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#50
BMW M3 GTR w ciekawych barwach.
Nie wiem czy to wina zdjęć, czy Mazda i BMW E36 ma tak chropowato położony lakier. Sam je malowałeś, czy to oryginały?
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#52
To BMW z NFSa najciekawsze z nich wszystkich - jak na pędzel to może być. Zastanawiam się jednak czy może nie byłoby lepiej zaprojektować kalki i potem 'wmyć' je zmiękczaczem w strukturę karoserii a potem na to bezbarwny. Efekt mógłby być rewelacyjny. ;) Ople ciekawie zaprezentowane.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#56
Fajny Mercedes, widzę że lubisz popracować przy modelach, chyba czas już pomyśleć o jakimś tanim na początek areografie a przeróbki i malowanie modeli wejdzie na nowy poziom. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)
 
OP
OP
P

PabloRSX

Użytkownik
Reakcje
85 0 0
#57
Fajny Mercedes, widzę że lubisz popracować przy modelach, chyba czas już pomyśleć o jakimś tanim na początek areografie a przeróbki i malowanie modeli wejdzie na nowy poziom. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)
Już jakiś kupiłem a nawet dorobiłem trochę lakierów a tu nagle... końcówka aerografu pękła :(
 

Podobne wątki