• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Slighty

OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Seba - Pasek o dziwo i tak jest z innej firmy niż ten poprzedni w kombi :D
Brodagaz - chętnie bym wielu modelom powymieniał koła gdybym tylko wiedział gdzie je dostać :obcy:

Dzisiaj znów 3 modele

Opel Tigra




Audi Q7



Chyba prze świrował gość tym Q7 :D




VW Golf VR6


 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Tak... Golfik jest najciekawszy. Fajny tuning, taki polski. Nie podobają mi się tylko te przekrzywione zdjęcia. Jakoś ciężko to się ogląda.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Tak Golf Najfajniej wygląda.
Z kołami jest problem do osobówek bo chyba tylko Busch produkuje je odzielnie, osobiście czasem wykorzystuję Kity Herpy do podmianek kół.
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dziękuję za komentarze, co do krzywych zdjęć to przy następnej "serii" już nie będę takich więc robił ;)

Dzisiaj takie :
Suzuki Swift



VW Jetta



Opel Corsa A

 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
To Q7 to jednak przegięcie, ono to zakopie się w większym piachu co tu mówić o skałach no ale i tak mimo wszystko model fajny.
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki za odwiedziny ;)

Co do Q7 to wiadomo, że super terenówka to nie jest jednak myślę, że w miare daje sobie radę w porównaniu do np. tych mniejszych SUV'ów. W sumie nie wiem czy Q7 ma fabrycznie w każdej wersji regulowaną wysokość nadwozia no ale jednak ma ;) Więc tragedii nie ma :D

Dzisiaj końcówka obecnej serii zdjęć bo następne dopiero się szykują do zrobienia więc możliwe, że będzie jakaś przerwa z dostawą zdjęć :p

Audi A6




Maseratti





VW Golf II GTI (trzeba będzie go też podmalować szczegółami :p)


 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Maseratti rzeczywiście wygrywa. Piękny model. Jeszcze trochę inny kolorek i byłby genialny.
 

Podobne wątki