• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Slighty

OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
No Rietze też się nie popisuje ze znaczkami :( Mam parę Fordów od nich i w każdym ten sam ból co tutaj...

Jutro nie będę miał raczej czasu wrzucić kolejnych modeli to dzisiaj dorzucam modele tym razem 3 ;)

Jetta





I dwa Merce ;)





bez gwiazdy nie ma jazdy :D





 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
O ogórku słyszałem , ale katedra i baleron to po raz pierwszy.Nietuzinkowe nazwy! Jetta powinna zostać reaktywowana jako model, bo naprawdę na to zasługuje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Lejesz miód na moje serducho. :) Piękna ta trójka w kombi. W białym kolorze też wygląda bardzo dobrze.
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Baardzo dziękuję za takie zainteresowanie wczoraj tematem :D chciałbym by tak codziennie było :)
Korzonek - a no jakoś tak... :p może w coś uderzył i się pogieła :D

Co do Craftera aktualnie mam takiego na podwórku w 1:1 w półautomacie ale niestety nie zarejestrowany :( Ale może uda się sprawdzić go na drodze :)

Dobra wracając do tematu ;)

Obiecane na dzisiaj modele :













Zapraszam do komentowania :)
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
W124 vs Audi Cabrio (y). Wygrywa....... Audi:eek:... Przedobrzyłeś z tylnymi światłami w Mercedesie. Passat jest znośny, szkoda, że nikt nie pokusił się jeszcze o lepsze wydanie tego modelu (n).
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dziękuję za komentarze Panowie, dzisiaj mniejszy odzew :D
Seba - takiego tego Merca kupiłem :) Ja nie przedobrzyłem chociaż mam zamiar w niedługim czasie też podmalować niektóre modele ;)

Dziś znów Passat


Cytryna


no i Trójeczka ;)

 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
No jeśli nie Ty to zwracam honor. Czekam na Twoje próby :).

Szczupaka miałem w hatchbacku. Świetny samochód. Prosty i trwały. Model podobnie jak poprzednik powinien zostać potraktowany z większym szacunkiem przez producentów. W końcu to właśnie dzięki szczupakowi Volkswagen zyskał miano producenta samochodów niezawodnych. Nie to co ten szajs, który aktualnie produkują.
To BMW zawsze mi się podobało i zapewne już nic tego nie zmieni, a cytryna cóż... mam ładniejszą.:D
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Fajnie, że wzbogacasz te modele o rejestracje, nawet w przypadku takiej starej Jetty z Wikinga ta czarna rejestracja odrazu polepsza wizualizację :) chociaż ten model jest biedny sam w sobie jak większość z tamtego okresu Wikingów.

Same znane z naszych dróg wozy :) (y)
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dziękuję za odwiedziny ;) !
pj-pauli - każdy model staram się "zarejestrować" przed pokazaniem :D też o wiele bardziej mi się podobają modele z tablicami więc.. ;)
Seba - teraz się liczy to, żeby samochód przetrwał jakiś krótki czas... przynajmniej do wyprodukowania nowego modelu :p

Skoro jesteśmy w temacie Passatów to kolejny leci :)



MB



Kadett

 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
Zgadzam się z Marcinem - dziś króluje Kadett. O Passku już pisałem, a okular w coupe - cóż ładna linia i nic ponad to ;).
 

Podobne wątki