• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Slighty

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#41
Włoszka bardzo zadziornie wygląda na tych felgach i w tej krwistej czerwieni.No i kolejny dowód na to że "głupia" kalka z tablicami rejestracyjnymi bardzo ożywia model.
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#42
Dzięki Panowie za komentarze :) Niestety to moja ostatnia Alfa była. Ale coś włoskiego chyba jeszcze się znajdzie :p

Póki co Porsche ;)







I EOS na cieplejsze klimaty










Kombinuje z robieniem zdjęć i coś powoli zaczyna wychodzić (telefonem lepsze wychodzą niż cyfrówką :\)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#43
Porschak ciekawy, choć w tym kolorze jakoś mi się mniej podoba, natomiast EOS bardzo fajny. Świetny kolor lakieru. Pasuje idealnie do cabrioleta.
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#45
Wykorzystując jeszcze okazję dorzucę dwa modele :)

Pierwszy to ten, których u mnie najwięcej - VW :p





Niestety fotki lipne, bo były robione wcześniej niż te wyżej.. kilka niestety takich jeszcze będzie.

Drugi to Opel Ascona (mój pierwszy model)



 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#48
Dziękuję za odwiedziny :) Dzisiaj aż cztery modele pokażę,

Pierwszy to jeden z moich najmniej lubianych modeli - nie wiem dlaczego ale ten model mi się od początku nie podobał tzn. w 1:87. Jest dziwny...





Drugi model to coś nowszego ale również od Audi ;)





I ostatnie coś od VW




coś cięższego
wkleić lusterka do tego modelu to ...
po prostu sobie odpuściłem.

 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#51
Niestety A6 w kombi właśnie zauważyłem po sesji doznała uszczerbku na zdrowiu :\ Lusterko mi się odłamało... mam nadzieję, że je znajde i jakoś dokleję.. Cholerka :\

Co do LT to będę musiał powalczyć w takim razie... ale strasznie mnie irytują takie lusterka.

Dorzucę coś na chwilę obecną i jutro (dziś) w późniejszej porze też coś się znajdzie.





I Golfik



 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#52
Kurcze chwilę człowieka nie było, a tu nazjeżdżało się modeli, że ho ho. Moi faworyci to Quatro, Ascona i Polo MkII. Z nowszych Eos i Z4. Klimatyczne masz tło(y).
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#54
Maverick - ok, tyle, że akurat mam sporo czasu i sporo do nadrobienia więc :p

Dobra to ostatnie na dziś prawdopodobnie (chyba, że zainteresowanie w temacie będzie większe niż ostatnio :D)

Coś starszego :)



I VW Passat B1

 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#55
Passka Mk I trzeba by podmalować szczegółowo i będzie świetny model. Seria 3 to już pomału klasyk. Jeszcze z dekada i będą miały piękne ceny.
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#58
Michał - na przyszłość inna poleci bokiem :D
Seba - no masz rację, myślę o podmalowaniu kilku / kilkunastu modeli jednak nie wiem zbytnio nawet jak się za to zabrać... polecili byście jakiś artykuł czy coś?

Dzisiejsze modele :

Moja pierwsza (w 1:87) peżocina (w 1:1 pare już było :p)








I Opelek, którego coraz rzadziej u nas widać





 

Podobne wątki