• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Slighty

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#22
Cały czas myślę że, trzeba będzie kupić sobie Alfę bo fajnie wygląda, ale z dzisiejszej prezentacji to najbardziej podoba mi się tło świetny brzydal.;)
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#23
Dzięki za komentarze :)
Michał - no to prawda, najbardziej odrzucają koła ale mimo to model jest dobrze wykonany jak za tę cene :) Nawet środek jest zrobiony :) Niestety nie mam takiego aparatu by to pokazać.
Brodagaz - kupuj, kupuj :D warto :) Co do brzydala to dlatego w tle bo nie ma sensu zakładać nowego tematu bo mam aż 3 samochody ciężarowe więc... :D szkoda miejsca ;)

Aa no i model kolejny ;)





Trochę go szukałem, ale się udało :) Chyba mam aktualnie wszystkie polówki (ale w sumie to nie wiem :D)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#25
Ruch na drodze ogromny i człowiek nie nadąża oglądać, nie mówiąc o komentowaniu. Niektórzy kierowcy to jeżdżą nawet w poprzek i po skosie jezdni.:D
Kolejne ciekawe modele pokazujesz. W oko wpadły mi oczywiście BM-ki, ale i Alfa wygląda bardzo ładnie. Na kabriolety to teraz trochę za zimno, no chyba, że ta droga jest w Kalifornii.
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#26
mafo - jeżdzą w poprzek bo chcą wymusić kasę z ubezpieczalni :D A droga.. nie wiadomo gdzie ale sądząc po warunkach dość ciepło :p

Kolejne dwa :)





I taki ;)





Znów felgi/koła to katorga tego modelu... :\
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#27
Z tych dwóch ostatnich to Alfa mi się podoba i chyba będę musiał wpisać ją na swoją listę zakupową, tylko chyba w innym kolorze.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#28
A jak byś w Alfie dał inne koła, lub jeżeli to możliwe dłuższą ośkę to wtedy te co są wyjdą bardziej na zewnątrz i efekt będzie dużo lepszy.
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#29
Brodagaz - pomyślę nad dłuższą ośką bo wymiana felg raczej nie, tu są oryginalne Alfowskie :D
mafo - Ricko chyba nie wydało innych kolorów, przynajmniej się z nimi nie spotkałem :(

Dziś znów coś pospolitego :





No i coś nowszego :



 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#36
Michał - może w najbliższym czasie? kto wie ;)
Brodagaz - chyba tak światło padło, bo wszystko z deską i kierownicą jest normalnie :D
mafo - a no to widocznie rzadziej spotykany ten czerwony :p bo nigdzie się z nim nie spotkałem

Dzisiaj podwójnie ;)











 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#39
Alfa bardzo fajnie się prezentuje na Twojej drodze. A z poprzedniej prezentacji to dealerska wersja Z3 dużo ładniej wygląda. Jednak napisy i znaczki dodają dużo uroku.
 

Podobne wątki