• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Slighty

Reakcje
0 0 0
#1
Witam serdecznie, czas i tutaj zawitać.

Tak jak pewnie większość wie, nie mam żadnych wybitnych modeli - raczej interesują mnie modele, które można ujrzeć w zwykłej codzienności i takie będę się starał pokazywać :)

Na początek, coś z ubiegłych lat -

MB - E320 Cabrio





I taki bonus w związku z tym co w następnych będę pokazywał :)

 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#10
Jak to zwykle w moich tematach komentują mafo i brodagaz :p No i widzę, że Seba się jeszcze dołącza do stałego grona :D
Zapraszam też innych do komentowania :) A Panom powyżej dziękuję za odwiedziny i dorzucam kolejny modelik, który większość pewnie ma ;)





I bonus ze zbliżeniem na Merca i jednego i drugiego ;)

 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#11
A ma ale Twój fajnie wygląda dopieszczony z tablicami.
Przy okazji zareklamuje swój temat ze strażakami bo tam dość dużo osobówek pokazuję i jeszcze pokaże.
 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#13
No ja bez tablic nie pokazuje bo modele wydają się mniej "prawdziwe" :D szkoda tylko, że nie mogę dotrzeć do jakiś zagranicznych np. niemieckich albo celnych :(

Dobra to dzisiaj New Beetle z kierowcą :p





 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#15
wojbra1 - tak to Wiking :) Co do tego, że auto dla kobiet to po części prawda jednak w tym nowym New Beetle co wyszedł w ubiegłym roku bodajże ma być lub może i już jest wersja silnikowa z oznaczeniem R :D Ma chyba 170 kucyków więc nie najgorzej :)

Dorzucam coś z modeli :) Też model obeznany i w WIĘKSZOŚCI u Was gości :p





 
OP
OP
Slighty
Reakcje
0 0 0
#17
No wiadomo, zawsze coś fajniejszego się znajdzie jednak to też kwestia gustu, ja wolałbym chociażby Scirocco :)

Trochę po nadrabiam i wrzucę kolejny modelik ;)

Piąteczka Golfik





I kolejny MB



 

Podobne wątki