• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobowe - Slighty

OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
No Rietze też się nie popisuje ze znaczkami :( Mam parę Fordów od nich i w każdym ten sam ból co tutaj...

Jutro nie będę miał raczej czasu wrzucić kolejnych modeli to dzisiaj dorzucam modele tym razem 3 ;)

Jetta

I dwa Merce ;)

bez gwiazdy nie ma jazdy :D

jarekom

Znany użytkownik
O ogórku słyszałem , ale katedra i baleron to po raz pierwszy.Nietuzinkowe nazwy! Jetta powinna zostać reaktywowana jako model, bo naprawdę na to zasługuje.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Lejesz miód na moje serducho. :) Piękna ta trójka w kombi. W białym kolorze też wygląda bardzo dobrze.

OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Baardzo dziękuję za takie zainteresowanie wczoraj tematem :D chciałbym by tak codziennie było :)
Korzonek - a no jakoś tak... :p może w coś uderzył i się pogieła :D

Co do Craftera aktualnie mam takiego na podwórku w 1:1 w półautomacie ale niestety nie zarejestrowany :( Ale może uda się sprawdzić go na drodze :)

Dobra wracając do tematu ;)

Obiecane na dzisiaj modele :

Zapraszam do komentowania :)

Seba19/77

Znany użytkownik
W124 vs Audi Cabrio (y). Wygrywa....... Audi:eek:... Przedobrzyłeś z tylnymi światłami w Mercedesie. Passat jest znośny, szkoda, że nikt nie pokusił się jeszcze o lepsze wydanie tego modelu (n).

OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Dziękuję za komentarze Panowie, dzisiaj mniejszy odzew :D
Seba - takiego tego Merca kupiłem :) Ja nie przedobrzyłem chociaż mam zamiar w niedługim czasie też podmalować niektóre modele ;)

Dziś znów Passat

Cytryna

no i Trójeczka ;)

Seba19/77

Znany użytkownik
No jeśli nie Ty to zwracam honor. Czekam na Twoje próby :).

Szczupaka miałem w hatchbacku. Świetny samochód. Prosty i trwały. Model podobnie jak poprzednik powinien zostać potraktowany z większym szacunkiem przez producentów. W końcu to właśnie dzięki szczupakowi Volkswagen zyskał miano producenta samochodów niezawodnych. Nie to co ten szajs, który aktualnie produkują.
To BMW zawsze mi się podobało i zapewne już nic tego nie zmieni, a cytryna cóż... mam ładniejszą.:D

pj-pauli

Znany użytkownik
Fajnie, że wzbogacasz te modele o rejestracje, nawet w przypadku takiej starej Jetty z Wikinga ta czarna rejestracja odrazu polepsza wizualizację :) chociaż ten model jest biedny sam w sobie jak większość z tamtego okresu Wikingów.

Same znane z naszych dróg wozy :) (y)

OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Dziękuję za odwiedziny ;) !
pj-pauli - każdy model staram się "zarejestrować" przed pokazaniem :D też o wiele bardziej mi się podobają modele z tablicami więc.. ;)
Seba - teraz się liczy to, żeby samochód przetrwał jakiś krótki czas... przynajmniej do wyprodukowania nowego modelu :p

Skoro jesteśmy w temacie Passatów to kolejny leci :)

MB

Kadett

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 8
Samochody osobowe 159
Samochody osobowe 25
Samochody osobowe 7
Samochody osobowe 60