• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Slighty

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#81
Prezentacje pod znakiem triumfu modeli Audi. Zarówno R8 jak i A5 prezentują wysoki poziom. Co do "F-ki", szkoda, że żaden producent nie postarał się o bardziej finezyjne wydanie tego modelu. Passat na trzeciej fotce wygląda nadzwyczaj realnie (y).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#83
A5 fajniej wygląda. Szkoda, że mają takie same felgi. Przydały by się jakieś bardziej sportowo wypasione w A5.
Z drugiej prezentacji to Twingo ciekawe i w sumie to rzadko spotykane. Fajnie mu w tym kolorze. A w Mercedesie to koła mi się nie podobają, zarówno felgi jak i opony, no chyba, że to zimówki.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#85
Takie auta z ulicy, dość często spotykane, fakt felgi w mercu szału nie robią.;)
Swoją droga Merc gdzieś na łące był bo trawa mu się zaczepiła na zderzaku, nawiasem mówiąc jak robię fotki to też często gęsto jakiś pyłek lub paproch uwidacznia się na zdjęciu dopiero, a jak to denerwuję.;)
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#86
mafo - Wiking chyba w większości modeli robi takie opony.. niestety
Broda - no często też mi się to zdarza ale już trudno .. bo widzę to najczęściej dopiero wtedy gdy już zgram zdjęcia na komputer ;)

Dzisiaj kabriolety... tak żebyśmy pomarzyli o nadchodzącej wiośnie i czystych pięknych samochodach na naszych polskich drogach (w końcu :D)















 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#87
M3 bliższa mojemu sercu, ale trochę łyso wygląda bez lusterek. No i to podstawowa wersja Herpy. Audi full wypas z oznaczeniami, tylko te wydechy im trochę nie wyszły.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#88
Podpisuję się pod wiosenną tęsknotą (y). Dla mnie obydwa są OK, bo kabriolety lubię bez względu na markę ;).
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#90
Piękne. Oba kabriolety prezentują się super. Chłopaki wybrali się chyba na podryw :) Powiedz czy osobiście robisz tablice?
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#91
Korzonek - niestety nie, są gotowe i kupione :(
mafo - wczoraj znalazłem do M3 lusterka :D nawet nie wiedziałem, że je mam :)

Dzisiaj już bez cabrio :)









 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#94
Dziękuję Panowie za komentarze ;)

Dzisiaj model, który chyba spora część z Was też ma :p jest tani, często się pojawia a do tego ma taki bajer jak otwierana maska :D ( i kierownice jak w ciężarówce :LOL: )











A poza tym poczciwa Polóweczka ;)



 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#95
R129 To już klasyk. Szkoda, że świateł herpa nie zrobiła przezroczystych, co udało się wikingowi. Mam też ten model i chyba nawet w tym samym kolorze i w sumie najlepszym elementem jest silnik.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#96
Fakt R129 jest bardzo fajny, i mam ich kilka właśnie dlatego że, maska się otwiera i jest na co popatrzyć.;)
Polówka niczego sobie prawdziwe auto dla ludu, bo ten model można już bardzo tanio wyrwać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#97
Mercedes dziś górą. Pięknie wygląda z podniesioną maską. Silnik jest rewelacyjny.
 
OP
OP
Slighty

Slighty

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#98
Dziękuję za odwiedziny i komentarze ;) Ciekawie by było gdyby więcej modeli było tak dopieszczonych (otwieranie maski) ale sam model nie jest aż tak pięknie zrobiony.. brakuje oczywiście znaczków co w przypadku Herpy jak wiemy to normalność.

Dzisiaj znów coś pospolitego :)







 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#99
Dziś bardziej podoba mi się Ford, może dlatego, że on tak rzadko występuje w naszej skali.
 

Podobne wątki