• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - PJ-Pauli

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#52
No, no, no... Super limitowana seria. Tylko pięćset sztuk... (y) Świetnie wykonany model. Bardzo dużo szczegółów i napisów. Całkiem fajny pomysł na odwzorowanie wycieraczek. Wreszcie mają zbliżone wymiary do naturalnych. Podoba się.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#54
Mercedes sam w sobie mi się nie podoba a wręcz uważam że jest ochydny, ale jeśli chodzi o model to zdecydowanie najlepszy Brabus jakiego wydała Herpa.
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#57
Dziękuję za komentarze, dziś MB E-Klasse.
W tych modelach gablotkowych zawsze można znaleźć ciekawy szczegół, w tym przypadku, światło stop za szybą jest pomalowane, szkoda że takich detali nie można znaleźć w seryjnych modelach :(






 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#60
Na tego Brabusa CLS od dawna choruję. Raz mi ktoś sprzątnął sprzed nosa na ebay. Brabusa B50 Biturbo jak zobaczyłem musiałem go zakupić. Piękny model . Co do E-Klasse , super model.

W tych modelach gablotkowych zawsze można znaleźć ciekawy szczegół, w tym przypadku, światło stop za szybą jest pomalowane, szkoda że takich detali nie można znaleźć w seryjnych modelach :(

Ale cena też jest inna.
 

Podobne wątki