• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe-paziu1000000

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.902 386 20
Świetne modele pokazujesz. Już zaczynają powoli pasować pod klasyki motoryzacji. Widzę, że modele z NEO zrobione są bardzo dokładnie. Szkoda tylko, że mają taką cenę.
 
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
Gratuluję bo to nie łatwe akurat Neo trafić za pół ceny , jakbyś miał jakiś na zbyciu za 1/2 to daj znać.;)
Na zbyciu raczej nie ale może będę miał dojście.

Świetne modele pokazujesz. Już zaczynają powoli pasować pod klasyki motoryzacji. Widzę, że modele z NEO zrobione są bardzo dokładnie. Szkoda tylko, że mają taką cenę.
Taki jest zamysł mojej kolekcji. Auta tylko epokowe i najbardziej kultowe.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Świetne wszystkie modele. Do NEO też się przymierzam , szczególnie to Volvo mi chodzi po głowie . Jest jeszcze jeden model szwedzkiego producenta. Co do ceny to pewnie tańsze nie będą. Powoli i inni producenci podchodzą do 17 euro za osobówki , a za NEO trzeba dać około 20.
 

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
VOLVO COUPE świetne będę polował na takie.
BRODA domyślam się że będziesz poszukiwał takiego modelu,jak by co to dawaj znaka. Ty szybciej znajdziesz to cudo.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Witaj, masz niesamowitą kolekcję klasycznych Mercedesów. Są takie piękne i tak realistyczne, że już
myślę jak wkraść się przede świtem do Twojego wielkiego garażu ;)
Brekina wypuściła jak widać na Twoich załączonych obrazkach prawdziwe dzieła sztuki - eksponaty.
W123 Kombi Busch jest również wspaniały. Jak się było młodszym, to nie widziało się tego piękna w
klasycznych oldtimerach czy youngtimerach. Człowiek z wiekiem dojrzewa do kosztowania smaku i rozkoszowania się
w takich eksponatach motoryzacyjnych jakie przedstawiłeś ;) ;)
 
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
Dawno mnie tu nie było, czas odświeżyć wątek.
Dziś dwa dobrze znane Herpa kity. Tak w ramach praktyki, zostały zwashowane.

VW T4 Herpa
DSC00913.JPG


DSC00914.JPG


Fiat Cinquecento Herpa
DSC00916.JPG


DSC00917.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Świetne przedstawiłeś modele dzisiaj, klasyki pełną gębą. Volkswagen bardzo dobrze znany od wielu pokoleń ze względu na funkcjonalność
i styl niezmieniony od połowy wieku. T4 bardzo ładnie wykonany, a Twoje linie podziału nadały mu realności. Zielony kolor dosyć ciekawy.
Wszystko OK w modelu spod znaku VW, ale brakuje mi jednak szklanych świateł. Koła są precyzyjnie wykonane i nie odbiegają wcale a wcale
od oryginału w skali 1/1. Drugi model bardzo miły dla oka chyba dla każdego z Nas na forum. Cinquecento od herpy to był dopiero hicior w skali
1/87. Wykonanie dość dobre i bardzo oryginalnie wygląda w tym czarnym lakierze z domieszką wysłużonego ze szrotu zestawu upiększającego
w kolorach szarości ;) Wygląda ten czinkuś bardzo profesjonalnie w tych szarych zderzakach i wykończeniu tylnych nadkoli oraz progów. Super !
 

Podobne wątki