• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe-paziu1000000

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ciekawe modele tylko po pierwsze trochę zakurzone, a po drugie za dużo na raz. Jak chcesz oczyścić modele to najlepiej użyć dmuchawki, takiej jak się używa do czyszczenia obiektywów fotogaficznych. Możesz też kupić sobie pędzelek z włókien węglowych (też używany w czyszczeniu obiektywów) do zbierania ładunków z powierzchni modelu i wtedy mniej przyciągają kurz. A jak już chcesz koniecznie czyścić mikrofibrą to najlepiej kup sobie mikrofibrę do czyszczenia okularów z polskiej firmy Raypath (dostępne np. na aledrogo). :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Wszystko fajne i piękne tylko zostałem od razu zbombardowany tyloma pięknymi miniaturkami, że mnie głowa rozbolała i dostałem lekkiego oczopląsu. A mówi się, że od przybytku głowa nie boli ;)
Najbardziej wpadł mi w oko Mercedes E 320 Coupe (W124) w granatowym metalicznym lakierze. Wykonany wzorowo, pomimo, że model ma już przeszło 20 lat. Srebrny 300 E też jest rasowy jak na
swoja skalę. Wykonanie pomarańczowych przednich kierunkowskazów i tylnych świateł zgodne z tendencjami stylistycznymi Mercedesa z początku lat 90-tych. Volvo FH 16 trochę gabarytami i masą
plastiku nie pasuje do tego tematu, ale bez niego nie napisałbym,że wzbogaca Twoją kolekcję. Sportowy 190 E DTM dodaje blasku swym niepowtarzalnym wyścigowym malowaniem ze sponsorami :)
 
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
Dziękuję za sugestie i obfite recenzje :)
Co do przykurzonych modeli, mocno biorę sobie to do serca i poszukam takowego pędzla.
Ciągniki od Volvo, już od dłuższego czasu mi się podobały i choć mocno odbiegają od ogólnego pomysłu mojej kolekcji pojazdów drogowych, tak jak wcześniej pokazaną S'kę, musiałem je zakupić. Jeszcze w zasięgu moich poszukiwań znajduje się najnowszy Actros ale nie znalazłem solówki, która wpadłaby mi w oko. :(
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Przeglądnąłem sobie całą kolekcje od początku - i muszę powiedzieć, że bardzo fajne rzeczy zbierasz. Podobają mi się zwłaszcza Mercedesy od Starmady i dwa modele S.A.W. A z ostatniej (a właściwie przedostatniej) odsłony, najbardziej przemawia do mnie Łada. :)
 

Podobne wątki