• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja osobowe - orety

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#2
Witaj kolego z pierwszą swoją prezentacją. Rozumiem, że to Twoje tzw. "pierwsze koty za płoty". :)
Jeśli mogę coś poradzić, to popatrz sobie w tematy kolegów jak pokazują swoje modele, jak robią zdjęcia modeli i spróbuj tak samo obfotografować swoje modele. Postaraj się zrobić kilka zdjęć modelu z różnych stron, żeby pokazać jego szczegóły. Wtedy będzie można ocenić dany model. Jeśli chcesz zrobić zdjęcia zbiorowe to także popatrz sobie u kolegów jak pokazać modele, żeby ciekawie wyglądały na zdjęciach.
Próbuj, fotografuj i jak zobaczysz, że zdjęcia są podobne do tych jakie robią koledzy to prezentuj model... :)
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#10
Modele ładne, tak trzymać :). Spodobało mi się tło fotek, raz czarne a raz białe. Osobiście doceniam to jeżeli w prezentacji jest też pełny opis modelu tzn. firma, skala i nr katalogowy modelu.
 
OP
OP
orety

orety

Nowy użytkownik
Reakcje
62 0 0
#13
Brawo, zobacz jak różnica w odbiorze. (y)(y)(y)
Bardzo pomaga lightbar z regulacją jasności i barwy. Na jakości odejmuje troszkę zoom cyfrowy w telefonie. Toledo przed liftingiem ma dla mnie coś ciekawego w swoim minimalizmie jak wiele aut z wczesnych lat 90. Sylwetka jest odrobinę masywna, jednak ciemne kolory lakieru ją trochę wyszczuplają. Fotografie tego nie oddają, lecz ten model ma ciekawie rozwiązaną symulację lakieru metallic - inaczej i trochę lepiej niż starsze modele Herpy z zbyt dużym ziarnem.

 

Podobne wątki