• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja osobowe - orety

OP
OP
orety

orety

Nowy użytkownik
Reakcje
62 0 0
#41
Gratulacje za Super wypasione foty. Modele dostały nowego życia, przez co wyglądają jakby były prawdziwe.
Największe wrażenie zrobiły na mnie Ferrari 348 za sprawą pięknych zdjęć i granatowy, metaliczny CC.
Ostatni Nissan to prawdziwy potwór w skali 1/87. Czarny lakier i przeszklony dach robią z niego mocarza dróg ;)
Dziękuje
348 to mój ulubiony model.
Natomiast Nissan, straszna szkoda że od Kato są tylko 3 auta na krzyż :(
Brakuje mi w 1/87 większej ilości osobówek nie niemieckich.
 

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
812 0 0
#42
Cześć! Ze wszystkich zaprezentowanych modeli najbardziej do gustu przypadł mi Nissan 300ZX, ale w Twoich zdjęciach każdy model wygląda pięknie! Obejrzałem temat od początku i nie spodziewałem się, że po pierwszym poście kolejne będą tak wysokiej jakości, jestem pod wrażeniem :love: Zaobserwowałem temat i czekam na kolejne prezentacje. ;)
 
OP
OP
orety

orety

Nowy użytkownik
Reakcje
62 0 0
#43
Cześć! Ze wszystkich zaprezentowanych modeli najbardziej do gustu przypadł mi Nissan 300ZX, ale w Twoich zdjęciach każdy model wygląda pięknie! Obejrzałem temat od początku i nie spodziewałem się, że po pierwszym poście kolejne będą tak wysokiej jakości, jestem pod wrażeniem :love: Zaobserwowałem temat i czekam na kolejne prezentacje. ;)
Dzięki ! Kolejne posty w toku.
 

Podobne wątki