• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - MrCat313

MrCat313

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam.
Jest to mój pierwszy post na forum (witam wszystkich), i zarazem temat w którym będę wam pokazywał wszystko co osobowe i jeździ. Na początek idzie Mercedes W123, czyli jak mawia stare przysłowie "Bez gwiazdy, nie ma jazdy"


PS 1: Co do zdjęć. Będą lepsze :)
PS 2: Macie kalki tablic rejestracyjnych w skali 1/87 (czarne i te nowsze) do "wydrukowania drukarką"?
PS 3: Jak skalować zdjęcia z imgura?
 
Ostatnio edytowane:

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#3
Witaj na forum :),,popieram wypowiedz kolegi (y),,pokazuj modele ,baw się razem z nami i nie zapominaj komentować u innych a na pewno wszyscy to docenią ..(y) Fajny model MB :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#5
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych użytkowników forum i baw się dobrze. A co do fotek, to rzeczywiście przydały by się lepsze. ;)
Jak chcesz drukować tablice rejestracyjne, to poszukaj sobie czcionki ARKLATRS, zainstaluj ją na swoim kompie i będziesz miał białe tablice rejestracyjne. Co do czarnych to nie wiem gdzie takie znaleźć, ale zapewne wujek google znajdzie i czarne...:gwizd:
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#6
Witaj na forum, ładny model przedstawiłeś na sam początek. Szkoda, że jakość zdjęć trochę kiepska bo Mercedes naprawę piękny
i bardzo dobrze rozpocząłeś ten wątek. Mogę się tylko domyślać odnośnie wykonania, ale widać zza mgły, że model naprawdę świetny.
 
OP
OP
MrCat313

MrCat313

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Przepraszam wszystkich za te fatalne zamglone zdjęcia ale lustrzanka poszła do serwisu, ale z czystym sercem mogę was zapewnić, że następne modele (+ Mercedes) pojawiać będą w bardzo dobrej jakości.
PS: Jak podoba się mini dioramka?
 
OP
OP
MrCat313

MrCat313

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Za jakąś godzinę możecie spodziewać się niemałej aktualizacji. Podzielić ten temat na osobowe i dostawcze, czy prezentować wszystkie w jednym temacie?
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#15
Mercedes W123 przepiękny w tej oryginalnej zieleni zachowanej w stanie oryginalnym. Chromy na zderzakach, lusterkach i te wykończenie kołpaków, istna modelarska poezja. Citroen DS świetny, a legendarny już Espace to francuski kult w tej skali.
 

Podobne wątki