• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Michał type_r7

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#2
Mercedesiki całkiem fajne. Tym kombiakiem, to ktoś musiał bardzo szybko jeździć bo aż gwiazda się położyła na masce:D.
A terenóweczki też niczego sobie, złota fajniejsza, ale felgi ciekawsze ma czerwona.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#8
Apropo korzeni to jako Korzonek dodam komentarz :) Michał Twoje modele jak zwykle z klasą, a nawet C klasą :) Jak do tej pory to właśnie ona wygrywa jak dla mnie w tym temacie.
 
M

Maverick

Gość
#12
Ta niebieska 190ka fajnie wyglada w tym kolorze. Mam taką samą i zmienilem w niej kola na bardziej "rasowe".Czerwona też fajna ale w obu brakuje detali takich jak pomalowane światla tylne chociażby.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#13
Ani 190-ki ani A-klasa nie należą do moich ulubionych samochodów.Jeśli chodzi natomiast o model to zdecydowanie A-klasa wygląda lepiej, ale wiadomo różnica wynyka z lat produkcji modelu.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#16
Temat zaczynamy na szeroko od mercedesów , gdzieś kiedyś było napisane , że kiedyś na wsi to na tle telewizora i traktora się do zdjęć pozowało:D
Rozumiem czym chata bogata .
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#18
Dzięki za komentarze.
Mikołaj Mietków to u mnie pod dostatkiem, kiedyś je policzę, ale na 100% będzie ich więcej niż 100sztuk.
 

Podobne wątki