• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Michał type_r7

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#21
Ale za to jak jechały. Miałem ta przyjemność pojeżdzic tym samochodem, wariat po prostu. Co do modelu to maxi lepiej mi sie podoba. Szkoda ,że Rietze dopiero niedawno poprawiło jakość swoich modeli.
 
M

Maverick

Gość
#22
Ten Caddy jak na niego patrzę to pierwsze skojarzenie jakie mam z tym modelem to... karawan pogrzebowy. Nie oznacza to, ze jest brzydki czy że mi się nie podoba a wręcz odwrotnie. Co do pozostalych to VW to niebieski fajniej wyglada niż ten srebrny.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#23
EE a ja tam wolę mietki.
Jakoś te VW nie robią na mnie wrażenia i to nie dlatego że, są słabe bo nie są, ale VW poza Sirocco i Passatem CC to nic ciekawego nie zrobił, takie tam pojazdy dla ludu.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#25
Ale za to jak jechały. Miałem ta przyjemność pojeżdzic tym samochodem, wariat po prostu. Co do modelu to maxi lepiej mi sie podoba. Szkoda ,że Rietze dopiero niedawno poprawiło jakość swoich modeli.
Owszem Rietze poprawił jakośc, ale do ideału jeszcze im trochę brakuje.
Co do modelu w 1:1, lekki nadwozie, dobry diesel, no to latał.

Maver dzięki za komentarz.

EE a ja tam wolę mietki.
Jakoś te VW nie robią na mnie wrażenia i to nie dlatego że, są słabe bo nie są, ale VW poza Sirocco i Passatem CC to nic ciekawego nie zrobił, takie tam pojazdy dla ludu.
Masz rację Marcin, VW nie ma jakiś wybitnych samochodów. U mnie w domu są dwa VW w tej chwili i ...... jeźdzą, co do awaryjności to nie jest dobrze. Wygląd, kwestia gustu. Jeden jest fabrycznie nie zmieniony, drugi jest po tunningu mechanicznym i wizualnym.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#26
Panowie nie drażnić lwa! Jestem posiadaczem Garba z 1969 roku i nic kompletnie się z nim nie dzieje :) Jest to najpiękniejszy samochód świata.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#35
VW całkmem ciekawe, ale ja za nimi nie przepadam. Nowe produkcje Wikinga są na bardzo dobrym poziomie, ale te starsze to niekoniecznie. Bora ma fajne felgi.
 

Podobne wątki