• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Michał type_r7

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
Ależ ma kolega tempo, nie zaglądałem tutaj chyba ze 2 tygodnie, a tu tyle nowości ;)

Dla mnie mimo wszystko najlepszy jest golf I GTI, ta kanciasta sylwetka chyba zyskuje z wiekiem.

Potem zdecydowanie Smart, samochód może nie mój ulubiony, ale model jest zrobiony doskonale.

I na koniec to BMW 7 w ciemnej czerwieni i te refleksy na karoserii, aż trudno uwierzyć, że to jest skala 1:87.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Świetny staruszek. Otwierana maska ze zrobionym silnikiem to świetny dodatek. Szkoda tylko, że kierownica jest w takim samym kolorze jak wnętrze...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Stara dobra stodziewięćdziesiątka. Malowanie artystyczne ciekawe i to niezła gratka dla kolekcjonerów. Szkoda, że tak niewiele tego typu malowań się pojawiło.
 

Podobne wątki