• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#1
Oczywiście oprócz autobusów i ciężarówek zbieram też samochody osobowe :) Do tej pory nie zakładałem tematu z nimi, bo chciałem go zainaugurować takim właśnie zdjęciem, które dzisiaj udało mi się wykonać :D

audi.jpg

Ten model w tle jest produkcji zakładów z Ingolstadt, a ten z przodu to Rietze, z kołami od Herpy :D
 
OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#2
Dzisiaj kolejny model :) Audi jakoś nie wzbudziło większego zainteresowania, ale może wzbudzi je rewelacyjny model Citroena DS19 od Buscha w towarzystwie innego klasyka? :D

Schowek02.jpg


Schowek03.jpg


Schowek04.jpg


Co zaś tyczy się samego Citroena DS19 - w modelu jest nawet funkcja poziomowania zawieszenia, tak jak w oryginalne! :) Pozycję nadwozia zmienia się specjalnym suwakiem pod podwoziem.

Schowek05.jpg


Schowek06.jpg
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#4
Te DS od Buscha są świetne, regulowane zawieszenie to niezła ciekawostka w tej skali. Co do samolotu - wrażenie obracających się śmigieł to photoshop, czy on ma jakieś silniczki które nimi obracają?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#6
Stary Peugeot bardzo ciekawy. Rzadki okaz w kolekcjach. Natomiast ta zwężana cysterna jest świetna. Idealny dawca na Orlena... ;)
 

Podobne wątki