• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Multipla nie zależnie od rocznika jest dziwolągiem, co racja to racja. (y)(y)(y)
Święte słowa. Sowo Multipla zaczyna się kojarzyć z dziwolągiem motoryzacyjnym.
Też mam taką miniaturkę, ale mimo, że mi się nie do końca podoba to pamiętam jak sąsiad taki samochód posiadał. Także i u mnie takiego modelu nie mogło zabraknąć... ;)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Dziś dotarła do mnie długo oczekiwana przesyłka z zawartością polskiej myśli technicznej. Zmaterializowana za oceanem cudownie zdolnymi rączkami naszego rodaka Adama. Projekt perfekcyjnie zaplanowany i wykonany od początku do końca. (y)(y)(y)Zdjęcia nie oddają w pełni perfekcyjności wykonania tego modelu. Jeszcze raz wielkie dzięki Adamie bo wartość sentymentalna modelu tej syreny jest dla mnie bezcenna. Bo ten model to w realu był drugi mój samochód w życiu po Warszawie. Syrena 105 stan z roku 1983 z żółtymi halogenami z przodu i czerwoną lampą przeciwmgielną oraz białą cofania z tylu. Odstające klamki i inne detale powalają.

Zresztą oceńcie to sami.

F6B543C9-0956-4462-A720-6CC20C18B74E.jpeg
11A69B30-DFAE-472D-82DA-2D607A8180CF.jpeg
CCD8E51E-6BA6-4D7B-AB97-E7F95FE9FF38.jpeg
1F44EE81-74B6-4B3D-9B3D-56C79BF98CD3.jpeg
144A12F8-6E37-41EC-983B-5D1D34F65BBC.jpeg
96B86BCE-A94A-4017-9376-0A80EAA173B0.jpeg
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
Słaba jest... totalnie nie pasuje do twojej kolekcji. Myślę że powinieneś czym prędzej się jej pozbyć. Mogę ci pomóc i przygarnąć ją... ale zaraz zaraz... podobno moja też już jedzie do mnie...

No dobra. Śliczna jest i tyle. Ale mógłbyś wziąć tę górę i wyjść na słonko i zrobić piękne wiosenne fotki... ;)

PS. Dźwięki wydaje? O takie: Pyr pyr pyr... ???
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Kapitalnie została zrobiona ta Syrena. Adaś postarał się i wyszedł mistrzowski model. Jestem pod wrażeniem. Dobrze, że i u mnie też garażuje taka, bo bym nie wybaczył sobie... ;):) Zdjęcia też bardzo dobre i pokazują mnóstwo detali tej miniaturki.
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Cieszę się, że klienci zadowoleni.

Heniu ma unikatowy egzemplarz, bo jedyny posiadający halogeny (nawet ja takiego nie mam). Otrzymałem od kolegi zdjęcie oryginału, więc grzechem by było nie odwzorowywać tego detalu.
Oprócz przyszłych malowań rajdowych, to nie przewiduję raczej takiej opcji wyposażenia.
 

Podobne wątki