• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
To Schuco Maćku. I od dłuższego już czasu pokazuję te modele bo pomimo, że metalowe to nie są złe. A, dlatego goszczą u mnie bo w biurze mojego syna zapełniam nimi tuby ekspozycyjne. Bo okazuje się, że jedynie modele tego producenta mieszczą się z podstawkami w tych tubach.:)
D4480E33-7242-4F95-9864-752348935CE9.jpeg
D8E949E1-A9D4-4471-AAB1-6F397D37C91C.jpeg
6179D3D2-B397-43DF-A94F-E75F04BED4DC.jpeg
45099142-1498-468F-99D3-0C912CFFA0B5.jpeg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
To Schuco Maćku. I od dłuższego już czasu pokazuję te modele bo pomimo, że metalowe to nie są złe. A, dlatego goszczą u mnie bo w biurze mojego syna zapełniam nimi tuby ekspozycyjne. Bo okazuje się, że jedynie modele tego producenta mieszczą się z podstawkami w tych tubach.:)
Tak myślałem. Schuco to firma, która robi bardzo ciekawe modele i to często takie, których nikt inny nie robi. Mam troszkę model z tej firmy i uważam, że są naprawdę fajne. Wiadomo, że odlew metalowy nie dorówna jakością szczegółów wtryskowi plastikowemu, ale i tak te modele są zrobione świetnie. Drugą firmą robiącą modele z metalu (notabene, które też lubię) jest BUB.
Patrząc na zdjęcia tub to jestem pod wrażeniem ilości tych miniaturek. Gratuluję posiadania. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Bardzo fajne jest to Volvo. W tym modelu niewiele jest nadlewek na brzegach felg, dużo gorzej wyszło im to w Volvo 244DL. W złotym bardzo ciekawie wygląda i chyba lepiej niż w srebrnym, którego posiadam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Kolejna piękna miniaturka. Dobrze, że mam... Widzę, że Twój egzemplarz ma felgi bez nadlewek, bo do mnie dojechał taki, w którym felga wygląda tragicznie z nadlewkami wchodzącymi na oponę.
 

Podobne wątki