• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ty to jakiś partyjniak jesteś. ;) Tyle talonów na Fiata 125p dla jednej osoby to ja nie widziałem... Niezłe układy masz w Komitecie... ;):D:D:D
Bardzo fajne te Fiaty...
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Pewnie miał dewizy, panie kierowniku, prywatna to jest inicjatywa jakaś...
Ty to jakiś partyjniak jesteś. ;) Tyle talonów na Fiata 125p dla jednej osoby to ja nie widziałem... Niezłe układy masz w Komitecie... ;):D:D:D
Bardzo fajne te Fiaty...
Nie chcę się chwalić ale mam dość spory "udział" w tworzeniu przez jestrabh kolekcji pojazdów od Tololoko ;) Ma się te znajomości wśród dygnitarzy z Komitetu :cool::D
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
937 15 0
U mnie mafia ciapatych jeździ czarnymi 911-tkami. Upodobali sobie te auta:) i koniecznie musi być czarna. Najbardziej w tej prezentacji podoba mi się plener ale autka też są ok(y) Mógłbyś postawić kilku kolesi w turbanach z kałachami przy tych 911-tkach i było by jak w realu prawie...;)
 

Podobne wątki