• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Piękny ten Mercedes. Dokładność wykonania i ilość detali to firmowy znak tego chińskiego producenta. A i cena miniaturki jak na takie szczegółowe wykonanie jest bardzo dobra. Muszę i ja takiego staruszka sobie wreszcie sprawić.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Model ciekawy. Bardzo ładnie pokazana nadstawka nad przednią szybą(najpierw myślałem, że to uchylona szyba) ale co zwróciło moja uwagę to bardzo dokładne szparunki na modelu i na błotnikach. Kiedyś i teraz tego typu ozdoby były robione pędzlem z długim włosiem jednym pociągnięciem, to była i jest sztuka. Obecnie bardzo niewielu specjalistów to potrafi. Tym bardziej taki akcent doskonale prezentuje się w modelu.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Świetnie wygląda grill. Patrząc na niego to nie powiedziałbym, że to Mercedes. Widzę tylko, że znaczek się jakoś pokłonił do przodu. Może to na widok nadchodzącego Cesarza... ;) :D
 

Podobne wątki