• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Rzeczywiście, niezły wynalazek. Citroen zawsze brylował w dziwnych bryłach i kształtach nadwozia.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Lubię te Fordy, fajnie wyglądają w naszej skali zwykłe, normalne samochody, zwłaszcza w malowaniu metalik. Ka posiadam akurat w wersji żółtej, ale uważam że to jeden z ciekawszych i fajniejszych modeli Forda. Cieszy się dobrą opinią, oprócz tego, że niestety rdzewieje szybciej niż jeździ. :( C6 to natomiast majstersztyk, chciałbym go upolować kiedyś w naszej skali, bo na żywo robi niesamowite wrażenie i uważam że jest 9999x fajniejszą opcją na wygodną limuzynę niż kolejna E-Klasse albo Audi.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
"Kaczki' i prawdziwe i w modelu prezentują się fantastycznie a co dopiero jazda :) Miałem okazję być przewieziony i nie uwierzył bym w możliwości przechyłu gdybym nie był na pokładzie. Ładne maluchy.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Świetna kolekcja 2 CV-ek(y).
Najbardziej do gustu przypadła mi ta pierwsza z lewej. Przypomina mi wersję z filmu o przygodach "Żandarma z St. Tropez". Pewna szalona siostra zakonna "pokazała" wspaniałe możliwości trakcyjne tego pojazdu:ROFL:.
 

Podobne wątki