• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#81
Bardzo fajny ten Porsche. Brekina rzeczywiście, robi świetnie te stare "porszawki". Mam parę i jestem pod wrażeniem wykonania.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#82
Cha wiedziałem :ROFL::ROFL::ROFL:
Co do fotek , polecam na spokojnie tryb manualny , statyw , ustaw przesłonę możliwie największą i wyjdzie duża głębia ostrości i cały model będzie ostry.
Jak jesteś w Sopocie to możesz w plenerze dobre fotki zrobić.:)
Trening czyni mistrza :)
Dzięki za wskazówki, ale odnośnie pleneru to w Mielnie jest też sporo możliwości:)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#86
Cała seria Brilliant jest godna uwagi. Ale pomarańczowo-czarny DS od Brekiny jest najładniejszym, jakiego do tej pory widziałem. Porsche również bardzo bogate w detale i z przyjemnością widziałbym je kiedyś u siebie. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#95
Spark to jednak klasa sama w sobie. Te modele naprawdę są warte swojej ceny. Zarówno Carrera, jak i jego tunningowy Ruf wyglądają rewelacyjnie. Dobrze, że mam obydwa, bo byłaby zazdrość. :podstepny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
RedLine to kolejna firma, która zrobiła parę świetnych miniaturek Ferrari w naszej skali. Szkoda, że zaprzestali produkcji. Modelik wykonany bardzo dokładnie. Mnóstwo detali to typowe dla tych miniaturek.
 

Podobne wątki