• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

B

bobby74

Gość
#41
Fajna sekwencja zdjęć. :) Historia o tym jak to "Wiesiek z Cześkiem" po zmroku przyjechali z przyczepką na budowę ukraść trochę piasku i uciekając tak pobłądzili w ciemności, że wjechali w hałdę :ROFL:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#42
Coś kierowcy cofanie z przyczepą nie idzie :D:)
Jest zazdrość nie dość że fajnie zwaloryzowany maluch to jeszcze piękna przyczepka.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.553 386 20
#45
Maluszek bardzo klimatyczny. Pięknie zrobione te ślady korozji. Jest zazdrość o przyczepkę. Mnie się takiej nie udało nigdy kupić, zawsze mnie ktoś przelicytował.
Kapitalny PRL-owski zestaw.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#48
Maluszek bardzo klimatyczny. Pięknie zrobione te ślady korozji. Jest zazdrość o przyczepkę. Mnie się takiej nie udało nigdy kupić, zawsze mnie ktoś przelicytował.
Kapitalny PRL-owski zestaw.
Cieszę się, że moja waloryzacja Ci się podoba:)A przyczepkę kupiłem parę lat temu na all...., ktoś zrobił kilka szt. i to wystawiał. I nie było to drogo.;)
[DOUBLEPOST=1458248775,1458248302][/DOUBLEPOST]
Heniu ciekaw jestem jak chlopaki przeżyją ten okree w którym znikniesz na jakis czas ;) będziemy czekali z utęsknieniem :)
Michał, a ten czas zbliża się już coraz szybciej;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.553 386 20
#51
Brylantowa seria z Herpy jest naprawdę wykonana bardzo dobrze. Szkoda, że tak niewiele miniaturek wyszło w tej serii.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#52
Oba modele są na medal. Porsche ma niepowtarzalne wykończenie detali, w szczególności mityczny dach (targa). Pomimo, że prezentowane Porsche 911 targa ma już swoje lata, to i tak wygląda nadzwyczajnie dobrze.
Metaliczny granatowy lakier w połączeniu z jasnym wnętrzem, które zostało lekko przyciemnione dachem stwarza niepowtarzalny klimat podczas oglądania tej miniaturki. Oznaczenia dodają szlachetności tej 911-ce.
Niebieski Mercedes, popularny okularnik też świetnie wygląda w wersji luksusowej od herpy. Tu znowu wykonane detali grają pierwsze skrzypce. Mam na myśli chromowane listwy boczne, na zderzakach, klamki, znaczek.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#56
Piękny jest ten czerwony Kapitan z właścicielem. Wykonanie detali na bardzo wysokim poziomie. Światła i chromy wspaniale się prezentują.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.553 386 20
#57
Opel Kapitan to już klasyk pełną gębą. Piękne kształty miały w tamtych czasach samochody. No i oczywiście duszę. Fajna prezentacja. Trochę nieostre zdjęcia i psują odbiór, ale... ;)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#59
Zabytki jednak przemawiają do mnie bardziej, niż modele współczesne. Opel świetny, a z pozostałych przedstawionych bardziej podoba mi się Porsche. Biała tylna prawa felga w Mercedesie to złudzenie optyczne, czy wada fabryczna?
 

Podobne wątki