• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#22
BMW zrobione jest bardzo dobrze. No może ma trochę przeskalowane lusterko, natomiast ten Fiat to chyba metalowy odlew i dlatego ma taki wygląd. To naprawdę IMU?
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#23
BMW zrobione jest bardzo dobrze. No może ma trochę przeskalowane lusterko, natomiast ten Fiat to chyba metalowy odlew i dlatego ma taki wygląd. To naprawdę IMU?
Tak, to naprawdę IMU i nie jest metalowy.Tylko sądząc po poziomie wykonania i jego kołach to już ma swoje lata. A lusterko oczywiście, że przeskalowane ale to nic nowego u Herpy;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#24
BMW 700 jest rewelacyjny, wykonanie detali na najwyższym poziomie. Niestety nie można powiedzieć tego o legendarnym Fiacie 500. Wygląda jakby był ulepiony z modeliny ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#27
Bardzo fajny Mercedes i w bardzo ciekawym kolorze. Graty na bagażniku dachowym świetne. Uważaj tylko, bo coś tam się dzieje z prawą przednią oponą ;), żeby rodzina jadąca na wakacje nie miała jakiegoś wypadku. :D:D:D
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#30
Podoba mi się fakt, że każdy model masz 'zarejestrowany'. Mercedes z rowerami na dachu jest ciekawą odmianą od 'gołych' pojazdów natomiast 500 podoba mi się dlatego że jest rzadki, i włoski.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#32
Podobna mi się ten Mercedes E-Klasse T-modell z rowerami na dachu. Kolor bardzo modny pasuje do tego modelu kombi. Rowery na dachu i bagażnik dachowy ładnie podkreśla walory rekreacyjne Mercedesa.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#37
Ciekawa wersja z "tulą" na dachu. Przydałoby się trochę śniegu dookoła i idealnie by pasował do wyjazdu na narty.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#38
Ciekawa wersja z "tulą" na dachu. Przydałoby się trochę śniegu dookoła i idealnie by pasował do wyjazdu na narty.
Zimowa dioramka jeszcze u mnie nie powstała, ale wezmę to pod uwagę. Mam nadzieję, że podzielisz się swoją wiedzą w temacie śniegu i błota pośniegowego;)
 

Podobne wątki