• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kapitalnie zrobiony jest ten model. Mnóstwo szczegółów i detali. Aż przyjemnie się ogląda takie miniaturki. Szkoda tylko, że tak ich mało w naszej skali.
Gratuluję posiadania, bo to po mału już zaczynają być wielkie rarytasy. Coraz trudniej jest je zdobyć. ;) Życzę Ci, żebyś zdobył wszystkie 42 miniaturki zrobione przez RedLine. :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Kapitalnie zrobiony jest ten model. Mnóstwo szczegółów i detali. Aż przyjemnie się ogląda takie miniaturki. Szkoda tylko, że tak ich mało w naszej skali.
Gratuluję posiadania, bo to po mału już zaczynają być wielkie rarytasy. Coraz trudniej jest je zdobyć. ;) Życzę Ci, żebyś zdobył wszystkie 42 miniaturki zrobione przez RedLine. :)
Dziękuję, ale obawiam się, że życia mi może nie starczyć aby je wszystkie skompletować.;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Zawsze podobały mi się kompaktowe Ferrari. Ten Twój F430 jest wspaniały pod każdym względem. Wykonanie detali, przedstawienie silnika pod pokrywą: mistrzostwo.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękny model i bardzo rzadko widywany w naszych kolekcjach. Szkoda tylko, że mu ukradli lusterko. Czyżby bywał w Warszawce? ;) Tego też Ci zazdroszczę, bo jeszcze nie udało mi się takiego zdobyć.
 

Podobne wątki