• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
RedLine to kolejna firma, która zrobiła parę świetnych miniaturek Ferrari w naszej skali. Szkoda, że zaprzestali produkcji. Modelik wykonany bardzo dokładnie. Mnóstwo detali to typowe dla tych miniaturek.
Mafo, jesteś niesamowity(y) Jestem pod wrażeniem posiadania przez Ciebie prawie każdego prezentowanego tu modelu, natomiast wiedzę masz o każdym modelu jak i producencie. Mój wielki szacun(y)(y)(y)(y) Też bym tak chciał:(
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Mafo, jesteś niesamowity(y) Jestem pod wrażeniem posiadania przez Ciebie prawie każdego prezentowanego tu modelu, natomiast wiedzę masz o każdym modelu jak i producencie. Mój wielki szacun(y)(y)(y)(y) Też bym tak chciał:(
Nic nie stoi na przeszkodzie. Trochę poszperać w necie i wiedza się znajdzie. A co do modeli to polecam moje tematy osobowe i sportowe . Co prawda sporo stron do oglądania, ale znajdziesz tam prawie wszystkie wydane przez RedLine Ferrari, trochę Sparków no i sporo BMW jakie nie często się widuje w kolekcjach. :podstepny: Miłego oglądania. :)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Niezła konwersja, bardzo mi sie podoba pomysl i wykonanie również, super zestaw wyszedł (y)
No dzięki za uznanie Mistrzu(y) Cieszę się tym bardziej, że to taka moja piewsza próba krojenia i składania czegoś od nowa:) Przy rozbieraniu Stara wpominałem Ciebie i obiecany mi Debonder do rozklejania. Ale przy pomocy żyletki z piłką też jakoś poszło;)
A tak na marginesie to Ty spać po nocach nie możesz?:D:ROFL::p
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
No dzięki za uznanie Mistrzu(y) Cieszę się tym bardziej, że to taka moja piewsza próba krojenia i składania czegoś od nowa:) Przy rozbieraniu Stara wpominałem Ciebie i obiecany mi Debonder do rozklejania. Ale przy pomocy żyletki z piłką też jakoś poszło;)
A tak na marginesie to Ty spać po nocach nie możesz?:D:ROFL::p
Debonder masz odłozony, wysle Ci z pozostałymi modelami :) Chciałbym spac ale wróciłem o 2:30 z pracy ;) Ciesze się ze sam tniesz, działasz a nie tylko kolekcjonujesz kupione modele :)(y)(y) Działaj bo za chwile sezon Ci sie zacznie i bedziesz tylko marzył o tym zeby miec czas usiąść do modeli :ROFL:
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Wracając do strony poprzedniej - F430 od RedLine jest genialne, będę musiał kiedyś zdobyć i nie widzę innej możliwości ;) Malucha natomiast sam jednego posiadam. Jasnoniebieski najładniejszy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
:eek::eek::eek: Jestem pod wrażeniem ilości tych modeli z czasów PRL-u w Twojej kolekcji. :eek::eek::eek: Pięknie się prezentują te Syrenki. Muszę teraz zapolować na Bosto i na 102.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Cholera... ale tego uzbierales!! Jestem pod wrazeniem ilosci syrenek (y) Na bosto tez polowałem i trafiła sie inna ktorej nie widze u Ciebie:D
Chyba Ci chodzi o pick- upa R-20, którego jeszcze nie posiadam w tej skali, albo mam go tak dobrze schowanego, że nie mogę go znaleźć;) Wiesz , z wiekiem to już różnie z pamięcią bywa he, he:D:ROFL:Tu w 1:43
 

Załączniki

Podobne wątki