• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#66
Mercedes SL ma niebanalny odcień błękitu. Prezentuje się bardzo zmysłowo na tej luksusowej podstawce brylantowej ;) Volkswagen Passat w tym turkusowym kolorze z pomarańczowymi przednimi kierunkami jak żywy !
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#69
Astra jest piękna. Świetnie wygląda w tych wszystkich oryginalnie zrobionych oznaczeniach i podmalowaniach. Gratuluję, bo to kolejny kapitalnie zrobiony przez Herpę model.
No i trzymam kciuki za zdobycie wszystkich 21 sztuk. (y) ;)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#72
Dziś Francuska myśl techniczna, awangardowa i supernowoczesna na ówczesne czasy w postaci takiego nowo nabytego i jeszcze nie zarejestrowanego Citroena DS Break. Sorki, że fotki nie z dioramy ale jestem poza domem;)ATTACH=full]373560[/ATTACH]
20160323_114644.jpg
20160323_114709.jpg
20160323_114737.jpg
20160323_114755.jpg
20160323_114837.jpg
20160323_114937.jpg
20160323_115001.jpg
 

Załączniki

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#73
Citroen DS to był cyrk na kółkach w tamtych czasach. Ta miniaturka ma świetne wykonane nadwozie w ładnych odcieniach lakieru. Szczegółowość detali na bardzo wysokim poziomie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#75
Brekinowy Citroen zrobiony jest naprawdę świetnie. Te wszystkie detale dodają mu uroku. Fajny kolor lakieru. (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#78
Brekina robi najładniejsze prosiaki.
Gratuluje nabytku.
Heniu chyba jesteś w mieście gdzie jest dobrze zaopatrzony sklep modelarski ;):)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#79
Brekina robi najładniejsze prosiaki.
Gratuluje nabytku.
Heniu chyba jesteś w mieście gdzie jest dobrze zaopatrzony sklep modelarski ;):)
He,he, jestem w Sopocie i byłem w Modelmanii w Gdańsku odebrać moją zamówioną SP45, więc przy okazji nie jako co nie co nabyłem.;):D:ROFL: Ale tego prosiaka jak go nazwałeś to akurat przywiozłem z sobą aby w wolnym czasie potrenować z moją lustrzanką fotografowanie bo mam z tym wielki problem aby uzyskać jakościowo dobre fotki;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#80
He,he, jestem w Sopocie i byłem w Modelmanii w Gdańsku odebrać moją zamówioną SP45, więc przy okazji nie jako co nie co nabyłem.;):D:ROFL: Ale tego prosiaka jak go nazwałeś to akurat przywiozłem z sobą aby w wolnym czasie potrenować z moją lustrzanką fotografowanie bo mam z tym wielki problem aby uzyskać jakościowo dobre fotki;)
Cha wiedziałem :ROFL::ROFL::ROFL:
Co do fotek , polecam na spokojnie tryb manualny , statyw , ustaw przesłonę możliwie największą i wyjdzie duża głębia ostrości i cały model będzie ostry.
Jak jesteś w Sopocie to możesz w plenerze dobre fotki zrobić.:)
Trening czyni mistrza :)
 

Podobne wątki