• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Kapitalny model pokazałeś. Świetnie wygląda ten miękki dach. Fajny dodatek do modelu. Podoba mi się i chyba zaczynam zazdrościć tych starych Mercedesów i trzeba będzie pomyśleć o uzupełnieniu kolekcji o takie rarytasy.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Zarówno Starmada jak i Ricko bardzo dobrze wykonały swoje zadanie, oba MB są świetne choć bardziej spodobał mi się drugi dzięki dwukolorowemu nadwoziu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Dziś kolejna odsłona Ferrari od R.L. Model Challange G.T. Superturismo :)
Sorki Heniu ale ten model nie wyprodukował Red Line, tylko zrobiła go Herpa. ;) :D
Pięknie wykonany model. Herpa się naprawdę postarała. Zrobiła nawet silnik i tylną klapę otwieraną. :) Teraz powinieneś jako następny model pokazać takie drugie Ferrari ze startowym numerem 2.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Sorki Heniu ale ten model nie wyprodukował Red Line, tylko zrobiła go Herpa. ;) :D
Pięknie wykonany model. Herpa się naprawdę postarała. Zrobiła nawet silnik i tylną klapę otwieraną. :) Teraz powinieneś jako następny model pokazać takie drugie Ferrari ze startowym numerem 2.
He, he, widzę , że Ci nic nie umknie. Faktycznie to jest Herpa i się walnąłem w opisie .
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
I Herpa i RL są piękne. ;) Takie F40 posiadam, ale z numerem startowym #2 - na jedynkę poluję zaciekle cały czas. F430 w malowaniu Red Bulla robi wrażenie a głęboki metalik pasuje do tego pojazdu równie dobrze, co klasyczny czerwony.
 

Podobne wątki