• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Po Twoich działaniach dużo lepiej wyglądają. Świetne modele. (y) Fiat najlepszy.
 

jacks

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
Fiat jako model jest świetny, ten kolror najmniej mi się podobał, dlatego wybrałem inny, ale po dodaniu tablic wygląda ciekawie. Ciekawe czy obecnie są jakieś egzemplarze w oryginale w Polsce...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
Ciekawe czy obecnie są jakieś egzemplarze w oryginale w Polsce...
Nigdy ich nie było za dużo, więc i szanse na to, żeby jakieś przetrwały do dziś są stosunkowo małe, ale nie takie cuda się zdarzają, może gdzieś jest. Mnie się akurat Fiat 130 nigdy specjalnie nie podobał, ale model świetny.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Jest jeden na pewno, ale nie w takiej wersji tylko samochód papieski. Z tego co pamiętam w Niepokalanowie w jakimś muzeum.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
VW i Mietek pierwsza klasa, widać.... że nie bite, garażowane i z małymi przebiegami... typowe flotowe samochody ;)
 

Podobne wątki