• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Jamniki od Mercedesa robią robotę. Wszystkie świetnie wyglądają. Żołta 911-ka to odskocznia od luksusu przez duże e"L"ong.
Porsche wygląda przyciągająco w tym letnim kolorze pasującym do wariantu nadwozia.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Pewnie idzie jakby ktoś je wytrawił. Mi akurat one nie przeszkadzają w przeciwieństwie do wielu innych "kwiatków" w tych Jelczach. Trzy odbarwione czekają na lepsze czasy żeby je zrobić porządnie z epoki to może i lusterka inne zrobię w nich.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
Dzięki @Mafo że mnie zaraziłeś PCX.:mad:
Cieszę się, że te modele się podobają. A że wykonanie jest naprawdę dobre, to "wirus PCX" rozprzestrzenia się...
Piękny ten Fiat. Też nad nim się zastanawiałem i po Twojej prezentacji pewnie się na niego skuszę.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Ja nie miałem go w planach, ale na żywo jak zobaczyłem to się przekonałem. Był jeszcze czarny i ciemna czerwień, ale ten jakoś mnie najbardziej urzekł. Przy tak wykonanych modelach nie potrzeba skali 1/43.
 

Podobne wątki