• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Dokładnie taką w końcu lat 70 tych często śmigałem z Katowic pod Ministerstwo Hutnictwa na Kruczej w W-wie. Gierkówką zajmowało mi to ok. 2,5 h. Na tamte czasy to były naprawdę świetne auta. :)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Wczoraj dojechała, długo wyczekiwana przez całą rodzinę Syrenka.:D
Model przepiękny, zdjęcia nie oddają nawet w połowie tego jak świetnie zrobiona. Szkoda że skusiłem się tylko na jedną, ale może kiedyś będzie produkcja wznowiona.
1 001.JPG
1 002.JPG
1 003.JPG
1 004.JPG
1 005.JPG
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Pokazywana wcześniej Wołga otrzymała pasażerów.
1 022.JPG
1 020.JPG


Sporo czasu temu dotarł do mnie Mercedes VK123. Dziś doczekał waloryzacji. Podstawy kogutów podmalowane na kolor budy, wash, pomalowane wnętrze, w przedniej szybie oraz drzwiach ramki pomalowałem na srebrno a na tyle zrobiłem czarne uszczelki. Pojazd póki co w niemieckich barwach, ale jak znajdę kogoś kto wykona mi kalkomanie przemaluję go na jedną z kilku karetek tego typu używanych w Polsce.
1 005.JPG
1 006.JPG
1 010.JPG
1 012.JPG
1 015.JPG
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Normalnie diorama rządowa z lat 70-tych :) Kapitalne są te Mieczysławy (y)(y)(y)(y)(y)
Mesie kapitalne i świetna scenka, ale w tamtych latach to raczej Czajki, Ziły i wołgi. Potem jakieś peugeoty i fiaty 132 i 131 mirafiori były z tego co pamiętam.
Mercedesami to już prędzej biskupi się poruszali:)
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki