• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Irokez46, jesteś geniuszem waloryzacji - bo czasem nawet jak coś wygląda dobrze gołym okiem, to w obiektywie widać wszystkie niedoróbki. U Ciebie wszystko jest perfekcyjnie. Pasażerowie,linie podziału nadwozia, detale. Gratuluję. Trampek ze skrętnymi kołami najbardziej mi przypadł do gustu. ;)
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
Chyba nie chociaż tak wygląda. Na siłę nie chciałem sprawdzać a siedzi dość mocno w karoserii.
Heh, sprawdziłem u siebie w swoim Campingu i u mnie podobnie to wygląda. Myślałem, że to jakaś Twoja przeróbka ;), ale wychodzi na to, że Brekina tak to zrobiła fabrycznie. Oczywiście nie jest to otwierane, tylko tak wygląda :).
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Karetka jest rewelacyjna a Langa posiadam i ja. Gratuluję kolejnego nabytku, z tablicami im o wiele lepiej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Te starmadowe Mercedesy są kapitalnie wykonane. Przyjemnie się je ogląda. Z blachami wyglądają bardzo realistycznie. (y) Szkoda tylko, że Starmada wydaje tak mało modeli... :confused:
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Trochę zaniedbałem ten temat a w swoim czasie pojawiło się kilka nowych osobówek.
Na początek Renault i jej rumuńska siostra.
1 004.JPG
1 005.JPG
1 006.JPG


Dwie czechosłowackie piękności, oj wiele bym dał żeby jedną z nich mieć w skali 1/8, ale niestety nie znalazłem sposobu na ściągnięcie tego modelu z Czech.
1 011.JPG
1 012.JPG
1 009.JPG
1 010.JPG
 

Podobne wątki