• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#43
Wołgi jak żywe - tradycyjny perfekcjonizm. Mówiąc szczerze, ciężko wybierać faworyta z Twoich prezentacji. Wszystkie modele świetnie się prezentują i tego się3majmy (y).
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#45
Tak patrząc na nowe modele demoludów, to tylko jedno słowo się nasuwa - śliczne :) Wyglądają równie dobrze jak modele w skali 1/43! Trzeba w końcu je zakupić..
 
M

Maverick

Gość
#46
Tradycyjnie już modele po twojej waloryzacji to jak dla mnie mistrzostwo świata.
Bardzo podobają mi się Wolgi, ich wnetrza,skręcone kola i te charakterystycznie pomalowane na czerwono kólka na kolpakach oraz halogeny w jednej z nich.Ciekawi mnie czy wykonaleś te halogeny od podstaw czy wykorzystaleś jakieś gotowe.
Skoda po tym jak przerobileś te nieszczęsne, fatalnie wykonane przez Herpe kierunkowskazy i "skręcileś" jej kola wygląda po prostu jak żywa.
Irokez jesteś Mistrzem przez duże "M" w tym co robisz z tymi modelami.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#47
Halogeny zrobiłem z jakiś świateł od ciężarówki, ale co to było to nie mam już w tej chwili pojęcia.
Kolejny Gaz wjechał na podwórko ministerstwa.Tym razem to Gaz M21.W modelu tradycyjnie pomalowałem wnętrze, a z zewnątrz przednie kierunkowskazy.Kiedyś straszyła jedna czarna Wołga a u mnie straszą trzy.:D

SAM_7746.jpg
SAM_7745.jpg
SAM_7747.jpg
SAM_7748.jpg
SAM_7721.jpg
SAM_7722.jpg
SAM_7723.jpg
SAM_7724.jpg
SAM_7725.jpg
SAM_7726.jpg
SAM_7727.jpg
SAM_7728.jpg
SAM_7729.jpg
 
M

Maverick

Gość
#49
No ten pomysł z tą blokadą na kole w Golfie GENIALNY. Gratuluję tak pomysłu jak i wykonania. (y)
Zastanawiam się czym nas jeszcze zaskoczysz bo jak widać pomysłów Ci nie brakuje.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#50
Jak zobaczyłem Golfa z blokadą koła od razu banan na twarzy, a że dzień miałem ciężki to po tym zdjęciu już o tym zapomniałem.
Rewelacyjny pomysł i wykonanie, teraz by się przydał pojazd straży wiejskiej:ROFL:
Wołga Gaz21 najlepszy z możliwych kolorów czarny, bardzo mi się podoba.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#51
Jak już na polnych drogach blokady zakładają to bez wątpienia jesteśmy w POlsce :podstepny:. Bardzo klimatyczna prezentacja. Z racji pomysłu Golf, jeżeli chodzi o modele to Rubicon jest moim faworytem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#52
Osobówki z PRL-u podrasowane przez Ciebie wyglądają jak na żywo. Blokada na kole to genialny pomysł. Gratuluję. A Jeep, bardzo ciekawy i w sumie rzadko oglądany w naszych kolekcjach. Piękne prezentacje.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#53
Super pomysł z ta blokadą. Co Ci w głowie siedzi, że takie rzeczy wymyślasz? Rubikon też niczego sobie.Kiedyś go zakupiłem bo wywarł na mnie duże wrażenie. Czarne Wołgi - to oczywiście skojarzenie z dawnymi komunistycznymi czasami. Pamiętam jak dzieci straszyli czarną wołgą. No i był to " służbowu " samochód panów z SB
 

Podobne wątki