• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

M

Maverick

Gość
#24
Wspaniałe i przepiękne modele, każdy jeden i nie potrafiłbym wybrać z nich jednego faworyta bo po prostu się nie da. Coś pięknego (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#25
Klasyka pełną gębą. Piękne modele. Wszystkie się podobają, lecz z racji moich preferencji i upodobań, to jednak te dwa BMW 327 najfajniejsze.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#26
Super modele Piotrek pokazałeś, tego Merca 770 chciałem kupić ale na allegro zawsze znajdzie się ktoś kto potrzebuję taki model bardziej.:)
Ricko robi świetne modele dopiero niedawno się do nich przekonałem, a dziś przyszedł do mnie Lincoln taki jak pokazałeś w prezentacji tylko w innym kolorze i jak tylko czas i pogoda pozwoli zdjęcia pokaże.
Gratuluję świetnych modeli i czekam cierpliwie na następne.
 
M

Maverick

Gość
#31
Czy Ty chcesz mnie zabić???! Ciśnienie mi tak podskoczylo, że chyba zawalu albo wylewu dostanę. Modele spod znaku gwiazdy które pokazaleś są przepiękne... każdy jeden ale najbardziej spodobala mi się W116 w wersji amerkańskiej i ten model jak dla mnie jest wisienką w tej prezentacji.

P.S. Jakbyś planowal kiedyś pozbycie się tych modeli to biorę wszystkie. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#35
Kolejne ciekawe modele. Z oldtimerów to właściwie wszystkie fajne i żeby nie moja pasja do śmigiełek to chciałbym je mieć w swojej kolekcji. Z nowszych to oczywiście siódemka od BMW i czarny mercedes SL najfajniejsze.
 
M

Maverick

Gość
#39
No i poraz kolejny zauwazylem, że coraz bardziej podobają mi się modele z pod znaku czterech kólek. I tym razem moimi faworytami są wlasnie modele Audi zdetalowane chyba do perfekcji choć trochę za grube "ziarno" w tych metalicznych lakierach.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#40
Tak, Audi wykonane perfekcyjnie. I pomimo, że nie przepadam za modelami spod znaku czterech kółek, to mi się podobają. Tu Herpa mogła by się uczyć. Jej modele niestety odstają od Wikinga.
 

Podobne wątki