• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe- irokez46

M

Maverick

Gość
#67
A ja wolę niebieskiego kombi i coupe. Bardzo ladnie wyglądają w tym kolorze ale to rzecz gustu. Pozostale nie są gorsze oczywiscie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.904 386 20
#68
Za VW niestety nie przepadam, ale jedno mi się tylko w nich podoba - WYKONANIE. Herpa mogła by się uczyć jak wykonywać modele BMW, albo może Wiking kiedyś zacznie produkować BM-ki.
 

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#69
Widzę, że to wszystko nówki, bo tylko czerwonego masz zarejestrowanego! A to właśnie czerwony wg mnie, ale widzę, że Brodagazowy myśli podobnie, jest najładniejszy, choć biały... Żałuję, że wszystkie te białe sprzedałem!
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#70
"Paski" z Wikinga mi się podobają, ale tylko te w których wnętrze ma inny kolor niż czarny lub szary, bo przy tych ciemnych barwach wnętrza tracą wizualnie dość sporo.
pozdr.
 

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#76
Twoje pomysły waloryzacji (od zawsze) mi się podobają, a wykonany przez Cię dziecko moje drogie Trabant wygląda rewelacyjnie. Pomyśl też o zrobieniu takiej np. Astry z Rietze albo czegoś podobnego z początku lat 90tych.
 

Podobne wątki