• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe i dostawcze Młodego

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#21
Bardzo fajnie się prezentuje ten stary niezniszczalny Mercedes kombi po waloryzacji, która dała efekt przepracowanego
z żywotem Mercedesa. Model wykonany starannie. Malowanie waloryzacyjne również udane.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#22
Fajnie Ci to wyszło. Model bardzo realistyczny. Waloryzacja na duży plus. Podoba się. (y)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
#23
Młody będziemy komentowac, ale musisz komentowac także u naszych wspólnych kolegów.
Mietek wykonany przyzwoicie... trenuj trenuj...
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#25
Widać jak na dłoni postępy modelarskie, szczególnie waloryzacyjne. Brakuje tutaj takich rupieci, a Ty
spadłeś Nam z Nieba takimi dziełami sztuki motoryzacyjnej. Świetnie wygląd ten eLTek w takim stanie.
Na dużą uwagę zasługują otwierane drzwi. Wiem, że to jest czynność bardzo trudna aby z formy karoserii
wydłubać to co się konkretnie chce. Malowanie wyśmienite a rdza dopełnia tylko dzieło przyszłego mistrza :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#28
Jak już w osobnym temacie pisałem, pomysł bardzo fajny, ale te popękane drzwi trochę psują efekt, no i brudzing, jak dla mnie zbyt nachalny.
 

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#29
Doświadczony LT-ek :) ale 28-ka nie może być inna :) wszystkie już swoje przeszły. Bardzo mi się podoba twoja 28-ka tym bardziej że VW to wiadomo mój temat hehe
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
Dziękuje serdecznie za udzielanie się w temacie ;)
Dziś kolejny Opel. Tym razem Senator. W modelu podmalowałem światełka i inne drobiazgi oraz dorobiłem brakujące lusterko. Model troszę odbiega od pozostałych tutaj prezentowanych ale skutecznie rehabilituje się po przerwie ;) Oto i on:
SDC16842.JPG


SDC16844.JPG


SDC16845.JPG


SDC16846.JPG


Pozdrawiam ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.415 108 2
#32
Doceniam że próbujesz , jak dla mnie za dużo wascha , druga sprawa detale , jak jesteś pełnoletni to przed malowaniem zastosuj leczniczo jedno piwko , mniej się ręka trzęsie , no i cienki sztywny pędzel albo zaostrzona wykałaczka i trenować do bólu.
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#33
Dobrze,że ćwiczysz i nam to pokazujesz.Malowanie detali w tak małych modelach to niełatwa sprawa.Też mam z tym problem.Jak wiadomo trening czyni mistrza ale nieraz łapa trochę lata więc jak napisał przedmówca należy się nieco zaszczepić:).Ale tylko nieco bo jak się człowiek za bardzo zaszczepi to też malowanie się nie uda i trzeba model spisać na straty.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#34
Popieram przdmówców. Trochę niedokładnie pomalowane. Musisz ćwiczyć..., ćwiczyć..., ćwiczyć... No a potem już tylko ćwiczyć. ;):)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#35
Łapa to mi latała od dawna ale ja dodatkowo walczę z niedowładami akurat prawej ręki. I tak uważam że nie wyszło źle. Będę ćwiczyć ;).
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#37
Pomimo przeciwności losu (zdrowie), widać, że jesteś twardym zawodnikiem i to się docenia u Człowieka. Całkiem dobrze Ci to wyszło, pomimo trochę grubych linii podziału.
Sam model wykonany tak sobie, bo to stara forma, ale Twoim kunsztem z kopciuszka standardowego "wystrugałeś" całkiem przyjemne auto reprezentacyjne lat 70-tych.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#39
Łapa to mi latała od dawna ale ja dodatkowo walczę z niedowładami akurat prawej ręki. I tak uważam że nie wyszło źle. Będę ćwiczyć ;).
No to jestem pod wrażeniem. e010.gif e010.gif e010.gif
Przy niedowładzie malowanie modeli w naszej skali to naprawdę jest wyzwanie. Podziwiam 36_2_68.gif i jednocześnie trzymam kciuki za wytrwałość. 36_2_25.gif
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
#40

Podobne wątki