• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Daniel Żyraf82

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#4
Daniel widzę Twój kolejny temat na forum a moje serce się raduje ( ta część odpowiedzialna za modelarstwo) ;)
Prosiak GT3 super ma koła, szkoda że Herpa takiego nie wydała, ale jak na metal jest OK.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#5
Daniel widzę Twój kolejny temat na forum a moje serce się raduje ( ta część odpowiedzialna za modelarstwo) ;)
Prosiak GT3 super ma koła, szkoda że Herpa takiego nie wydała, ale jak na metal jest OK.
No właśnie, szkoda... że Herpa takiego nie wydała...
A temat będzie się rozwijał...ja o to zadbam.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#10
No nareszcie jakaś konkretna 911 w pięknym błękicie. Cayenne i Boxster urodziwe, ale biały GT3 RS
wygląda jakby dopiero co wyjechał z limitowanej Kinder Uberraschung z edycji PORSCHE ;)
Tak czy inaczej kolekcja pomimo, że mała to bardzo szczególna :) Gratulacje
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#16
Bardzo ładne francuskie modele, ze względu na rzadkość i zaniechanie produkcji wśród topowych niemieckich producentów miniaturek.
Renault 19 to była naprawdę udana konstrukcja na początku lat 90-tych. Prezentowane modeliki są bardzo fajnie wykonane i niczego im
nie brakuje. Nie widzą mi się jednak tylne światła. Biała 19-ka ma chyba przyciemniane klosze, ale szara limuzyna wygląda jakby nocą je
wytrzaskali, gdy renówka stała pod chmurką. Wszelkiego rodzaju dodatki czarne dodają mu realności. Bardzo ciekawe kołpaki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#18
Fajne te Renóweczki. Rzadko widywane w naszej skali. :)
 

Podobne wątki