• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Kawał sportowego samochodu. Może się podobać.
Też się zastanawiałem nad zakupem, ale jeszcze jakoś nie jestem przekonany... :niepewny: Nie podobają mi się te czarne nieprzezroczyste szyby... :(
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Pomimo, że forma Buscha ma swoje lata, to ten mały "italianiec" fajnie się prezentuje w tym pstrokatym wdzianku(y).
Aż się prosi o zestawienie go z Piaggio pokazywanym już przez Ciebie. Najlepiej na tle jakiegoś miasta z południowych Włoch:cool:.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Fajny "kanarkowy golfik":), nie wiem jak to robili przedtem w VW, ale wszystkie Golfy od I do IV w momencie swojej premiery zawsze mi się podobały, niby ten sam styl i podobna bryła, ale wyróżniał się jakoś od poprzednika. Wydaje mi się, że kolejne wypusty tego modelu zatraciły to...
 

Podobne wątki