• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Fantastyczny jest ten Renault (y) Uwielbiam modele aut z tamtych lat. Świetny i zazdroszczę Ci go bo nie mam takiego jeszcze w moich zbiorach , i nawet nie wiedziałem, ze taki model istnieje. Kto jest jego producentem?
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Austin Healey ma piękne proporcje a Brera gości i u mnie, tylko że w kolorze czerwonym. Model nie jest idealny, ale Ricko jest jedną z niewielu firm, które wypuściły cywilne Alfy Romeo i boleję bardzo nad tym, że ta firma już nie wypuszcza nowych modeli. Mieli bardzo szerokie spektrum marek, które przez dużych niemieckich producentów modeli zostały zapomniane. A co do DAF-a - pięknie wykonany, i bodajże pierwszy samochód ze skrzynią biegów Variomatic, która była pierwowzorem dzisiejszych skrzyń CVT.
 

Podobne wątki