• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Fajny ten Pasek, tylko te przednie lampy ma coś nie teges. Mam sentyment do tego modelu bo to był mój pierwszy VW i po przejechaniu 0,5 mln km się z nim z żalem rozstałem, ale byłem tak zadowolony, że kolejne 3 moje samochody to były kolejne modele Passata oczywiście w wersji Variant.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Fajny ten Pasek, tylko te przednie lampy ma coś nie teges. Mam sentyment do tego modelu bo to był mój pierwszy VW i po przejechaniu 0,5 mln km się z nim z żalem rozstałem, ale byłem tak zadowolony, że kolejne 3 moje samochody to były kolejne modele Passata oczywiście w wersji Variant.
Mój Ojciec miał takiego Passata ksywka szczupak , był to pierwszy samochód jakim już mogłem legalnie jeździć czyli po otrzymaniu prawka , bo uczyłem się na Kadecie D, Iveco Daily pierwszej generacji , Syrenie 105 i Mercedesie 207d popularnej kaczce :)
[DOUBLEPOST=1511016853][/DOUBLEPOST]Passat z 1983 roku 1,6D , był praktycznie niezniszczalny , wiele lat później kupiłem Passata z 2004 roku 1,9TDI i to już nie było to , dwa lata i poszedł do miłośników TDI :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Mój Ojciec miał takiego Passata ksywka szczupak ,
[DOUBLEPOST=1511016853][/DOUBLEPOST]Passat z 1983 roku 1,6D , był praktycznie niezniszczalny , wiele lat później kupiłem Passata z 2004 roku 1,9TDI i to już nie było to , dwa lata i poszedł do miłośników TDI :)
Dokładnie taki był. Nie do zajechania bo i mój syn się na nim uczył jeździć, a potem go dobijał ale on był mocniejszy. I zgadzam się z Tobą, że każdy następny był już mniej pakowny i generalnie słabszy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Ciekawy ten Passat. Też byłem szczęśliwym posiadaczem ale wersji coupe. Szkoda tylko, że obecnie nikt nie chce wypuścić tego modelu w lepszym wykonaniu i w pozostałych wersjach nadwozia.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Swietne są te stare mercedesy w tym wydaniu. Wiking wypuscił dawno swoja wersje która nie umywa sie do tych, swoja droga mogli by wypuscić kiedys tak dobrze zrobionego mercedesa "kaczke" :)
 

Podobne wątki