• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#2
Piękne oldtimery. Może wykonanie nie takie jak by człowiek chciał, ale w tamtych latach tak właśnie produkowano modele. :)
 
M

Maverick

Gość
#3
Brodagaz jak przeczytałem to, że napisałeś : "...pokazywać będę swoją skromną kolekcje osobówek." to aż mi się banan na twarzy pojawił bo co jak co ale Twojej kolekcji na pewno nie nazwałbym skromną:D.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#10
Dziadki fajne, ale Wołga jak już kiedyś pisałem to rewelacja. Patrząc z tyłu można dojść do wniosku, że rosyjska mafia strzelała do kierowcy ze sztucera ;). Maciek, niebieski to podkład ;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#13
Rzeczywiście, to piękny model. Jak go odrestaurujesz, to będzie jeden z unikatów, bo to rzadko spotykany model.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#15
Witam
Dziękuję za wizyty i miłe słowa.

Dziś Wiking po wypadku, nikt nic z nim nie robił stał rozbity pod chmurką i pordzewiał, a teraz jakiś napaleniec go kupił i wiezie do warsztatu.
Nie ma pasów do mocowania ładunku na lawecie bo, docelowo Mercedes powędruję na jakąś dioramę.





















c.d.n.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#16
Dochodzisz do mistrzostwa w złomowaniu modeli. Kolejny pięknie zestarzony wrak. Szokujesz po raz kolejny. :eek:
Gratuluję umiejętności i pomysłowości.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#18
Dzięki za miłe słowa, dziś jeszcze jeden złomek Fiat 1800 lub Seat 1800 Familare ( po naszemu kombi ) producent IMU waloryzacja Brodagaz.:)
Pasów do mocowania ładunków jak zwykle nie ma bo ukradli.:mad:












W przygotowaniu następny złomek.:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#20
Złomowisko rośnie w siłę. Kolejny profesjonalnie "jedzony przez rdzę" egzemplarz. Rozpadające się błotniki oraz progi są po prostu genialne. Tak trzymaj. (y)
Oglądam, oglądam i napatrzeć się nie mogę. Chylę czoła przed Twoimi pracami.
 

Podobne wątki